Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Daca-i asa, mea culpa!. -:)
Sa dea Domnul, unchiule! Fcsb-ul chiar merita, pentru ca e echipa aia care joaca din 1947 si pana azi numai in Liga 1, adica Fostul Club Steaua Bucuresti, ca asa zice si CAB. -:)
Și apropo, Zicu a pierdut azi la scor de neprezentare! Deci nu poți spune “ meci amical pe care clona il joaca pe acest stadionul in dispretul tuturor iubitorilor de fotbal!” din moment ce adversarul a fost … inexistent! :-))) A fost doar un antrenament in compania unor băieți veniti sa vadă și ei stadionul iar Oprița le-a făcut o bucurie, ca marii antrenori, așa cum Ronaldo mai face un schimb de pase cu câte un copil norocos și ii da o minge cu autograf. Cum crezi tu de exemplu ca s-a simțit Bănel pe Bernabeu!? Exact! Ca băieții lu’ Zicu azi in Ghencea! :-)))
Ce legătură are Talpan cu ce am zis eu ? Eu vorbeam de rusinea echipelor românesti....cfr, craiova, sepsi fcsb , etc. Eu ma bucur ptr fiecare echipa românescă.
Dacă nu era echipa de fotbal CSA poate modernizam o camera dintr-un spital si nu murea un om de bacterie luată din spital. Un om. Așa trăiește Chipirliu ca Ronaldo când pe el îl doare gura
Iti pierzi si contul asta curand.....sugestie de cont? papadie33.
Apăruşi nepoate ? Mult succes fcsbeului ! Să nu ne facă de ruşine .
Oare amatorii din Liga a 2-a, pe ce loc or fi?! Ii stie cineva din lumea civilizata a fotbalului? Zici Martor al lui Talpan si e suficient ca sa-ti dai seama cu cine ai de-a face! -:)
Cum cine!? Tu! Din veniturile uriașe realizate de fcsbisti, venituri care duc PIBul României in zona Germaniei, e plătită Steaua in loc sa se facă spitale! Dacă nu era CSA astăzi ii depășeam pe nemți la infrastructura! Hai ca poate te retin, in timpul pe care îl pierzi aici puteai câștiga suficient cât sa modernizăm o școala din banii tai! :-)))))
Da, si sunt mîndru că am 33 de conturi....:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.