Alte știri din fotbal
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
0
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Gigi Becali nu poate înregistra ultimul transfer la FCSB: „Merg în Parlament, altfel așteptăm 30 de zile”
4
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
0
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Problema:numărând postacii de aici nu sunt mai mult de 20.Impartim acest număr la 2(un user cu cel puțin 2 conturi)rămân 10.Mai scădem din 10 alți 4 sau 5(citi au cite trei sau patru conturi)(catalyn,manita,newdi)mai rămân 5 maxim.Putini,foarte putini anti FC Steaua Bucuresti.Baieti,mai deschideri conturi noi ca va împuținat pe zi ce trece!Ne auzim la meciul cu Rapid,când stiu:toți veți fi rapidisti de mici!Ura!
Ha,ha,ha!Coeficientul pe care tot noi îl făcusem în proporție de 50%.Măcar ca am încercat și ca am avut ce strica!Iar dezastrele României în materie de fotbal le-au făcut alții care acum joaca în primăvara europeană,alții care sunt aproape de desfintare sau alții care își spun Craiolguta(Dudelange,Pyunik,17 Nentori,etc)Nu,Silkeborg care reprezinta un campionat cit de cit decent din Europa
Poate da,poate nu.Dar cu aceasta gândire nu vei da niciodată înainte.Aliluia!
Ha,ha,ha,ma faci sa rad!Dacă la ăștia le ascund mingea,cu voi,cu CSA ce făceau?Jucau fără ea?
Instrucție face Talpan.Du-te la el sa te învețe ce înseamnă și cum se face.Englezii,sunt englezi și joaca fotbal din tata-n fiu nu amicale cu Selimbar,Otelul și altele din B-ul Romaniei
Bau Van Baesten,ma uimești cata perspicacitate ai!Campionatul de Fotbal al Danemarcei este la ani lumina de cel romanesc.Au echipa în Champions,în Europa League,an de an și tu-mi povestești de anonimii danezi.Du-te și învață să tragi cu pusca sau sa sapi tranșee pe Stadionul Ghencea.Se fac inscrieri
Cu atitudinea asta abia aștept sa va vad la anul și la mulți ani!
Nu mai mult decit o faceți voi,care nici nu știți unde e Europa pe harta lumii,dar sa mai jucați și un meci de asa zis fotbal.Abia aștept sa va vad la anul guralivilor și în rest zero.Oricare echipa din România avea aceeași soarta în grupa asta,în afara uneia,CFR Cluj.In rest,ciocul mic!
La fel de penibilă precum prestația echipei în teren este campania dusă de Pro Arena de a bagateliza catastrofa Fcsb (Falemi și Mironică vorbesc despre "Steaua"?!). Pintilii, Târnovanu, Cordea & Co. își exprima încrederea în grupul unit care este echipa, au obiective serioase în campionat etc. Sincer, cred că Gigi NU mai crede o iotă din tot ce îi cântă ăștia la ureche și, inevitabil, se gândește să închidă prăvălia (spre regretul și disperarea unora).
Ciocanarii din anglia i-au cicanit pe ciocanitii din romania =))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.