Alte știri din fotbal
Obiceiul care i-a schimbat viața iubitei lui Daniel Bîrligea: „Motivul pentru care vine singură” + „Crede toată lumea că suntem Georgina...”
0
Decizie radicală după conflictul cu MM Stoica: „Nu o să dau niciun jucător la FCSB!”
0
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
1
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Sa ne mai explice odata d-nul Naum cum e cu jocul ala spectaculos al Fcsb-ului contra jocului asta de adormit copii al Cfr-ului. Iar d-nul Mironica de suparare i se vad resturile de branza dintre dinti
FC fcsb a avut 11 străini... de fotbal!
Și tu ești dintre aia care înjură națională , nu i așa...? Pai sa joace *** lui Petrescu sub tricolor atunci. ...zic , nu dau cu parul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pragmatica rau CFR ai impresia ca e pe moarte si pac te injunghie !!
În atenția medicilor!!!
multumiri,stima si respect cfr!ati luat 3 puncte la praga cu cea mai buna echipa a cehiei iar altii au luat 5 goluri in danemarca de la o echipa net inferioara slaviei praga.
Forza CFR!!! respect Dane ,felicit baietii!!!A venit timpul sa facem puncte si bani,in campionat cu cele 2 restante urcam pe locul 1,mai sunt 3 meciuri in Conference sper sa ne calificam.CFR campioana Romaniei esti!
CINE E FCSB?:)))) AH, RUSINEA ROMANIEI!!!
Mai ajutam si noi nationala...ca fotbalistii nu cresc in pom! Cineva trebuie sa ii creasca, sa ii formeze. FCSB nu are succes acum cu romani pt ca e oierul stapan. Cand a stat deoparte (a stat, se vede pe teren cand o face) FCSB a batut pe alde Ajax si Chelsea cu romani. Tatarusanu, Rapa, Chiriches, Gardos, Lato, Pintilii, Bourceanu, Adi Popa, Chipciu, Tanase, Rusescu. Poate mai aveau straini pe banca, dar chiar si asa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.