Alte știri din fotbal
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica l-a scos vinovat pe Răzvan Burleanu pentru eșecul naționalei României: „Mulți sunt beneficiarii acestui sistem”
0
Dinamo - CS Dinamo, amicalul în care poate debuta George Pușcaș
0
România U18 - Liechtenstein U18 » Meci din calificările pentru Campionatul European
0
Știri din fotbal internațional
Caz unic pe masa FIFA » Cer derogare pentru titularul din Serie A, „blocat” de regulamente pentru doar patru zile!
0
Kosovo poate da lovitura! Bonus record pentru calificarea la Mondial
0
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
este fix invers,ghencea a stat goala si Steaua din liga 1 a vrut sa jaoce acolo platind bani inuman de multi si totusi nu a facut nimeni puscarie. deci pica ce spui tu.
FCSB sa-si faca stadion. Stii cat plateste Becali si cat plateste SAGA? SAGA plateste de zeci de ori mai mult. Ce sa faca Primaria? Sa accepte o oferta de 10x mai mica doar de dragul fotbalului? Pai ar ajunge toti la puscarie. Stadioanele nu au fost construite exclusiv pentru fotbal. Problema la noi e ca toate echipele s-au abonat ciorchine la stadioanele municipalitatilor, in loc sa-si faca propriile stadioane ca CFR de exemplu. Daca iti faci stadionul tau, nu te da nimeni afara.
Gresesti. Sunt 2-3 brigazi de craioveni in Bucuresti, dar majoritatea tin cu echipa lui Mititelu
Lasa cofetarule, sunteti echipa din Mogosoaia, E perfect pentru voi sa jucati in Bucuresti!
Washing m0ney
pai nu asa au facut si tradatorii de tara de la csa cu ghencea? trebuie sa treaca cat mai repede proiectul ala de lege cu obligativitatea inchirierii daca cineva da bani.
Fac ceva pe festivalurile voastre muzicale! Am construit stadioane de top ca sa jucam fotbal sau pentru manele si alte scalâbaieli muzicale, pentru consum de droguri, etc. etc.? O rusine mai mare nu se poate! Steaua o trimitem la Mioveni, Pitesti, Buzau sau Giurgiu, Craiova la Severin, U. Cluj la Medias...Numai în Ro se întâmpla, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
..."cel mai mare bazin de suporteri ai alb-albaștrilor, după orașele din Oltenia, se află în București"?!!!? Asta chiar nu cred. Chiar și oltenii din București au ales una din echipele Bucureștene , iar bucureștean care să țină cu Craiova nu a existat și nici nu va exista vreodată. Aaah!... că s-ar duce destui pe un stadion din București dacă CSU Craiova ar juca meciurile din grupe în București , asta da.
Stadionul din Tg Jiu nu reprezinta o solutie viabila? CNI ce zice? Au bagat un purcoi de bani pentru ce? Sa joace Condescu miutza?
deci se poate juca pe ghencea in europa ca este omologat dar *** de la csa nu lasa pe nimeni sa joace acolo chit ca platesc bani. incredibil in ce stat mafiot traim. sper sa treaca cat mai repede proiectul de lege care obliga csa sa dea stadionul echipei Steaua din liga 1:" Poate ne revenim şi noi la normalitate o dată. Eu cred că o astfel de lege va trece că nu are de ce să nu o facă. Normal că vom juca şi pe stadionul Steaua dacă îl vom putea închiria. Ei (n.r. cei de la CSA) se tem că vom umple stadionul, dar aşa e normal că noi suntem continuatoarea Stelei"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.