Alte știri din fotbal
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
0
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
„Bombă” în Superliga » Pe cine vrea Hermannstadt în locul lui Dorinel Munteanu la baraj
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Ghana a meritat victoria pentru ca a aratat ca stie fotbal pe parcursul intregii competitii. Sper sa castige Cupa Africii in acest an!
furt pe fata.arbitrul era pro ghana . nu zic ca nigeria avea sanse sa o elimine dar au fost multe decizi impotriva lor
pe cine vedeti favorita la castigarea competitiei?
doamne ce comentariu prost marca gradinescu si banciu. ce onomatopee la ratari. penibil. banciu ar trebui sa se limiteze sa comenteze turul frantei la ciclism.
Comentatorii partidei au fost Radu Banciu si Emil Gradinescu.
ori emeghara e prea slab ori nigeria are super jucatori....ca nu-l vad deloc pe fundasul stelei desi dupa parerea mea e un jucator bun
Cine dracu e comentatorul ala de pe eurosport ?????? Dupa ce ca are vocea aia de oparit mai se crede si atotstiutor......... A dat vreodata cu piciorul in minge constipatul asta sa dea el verdicte despre fotbalisti ???????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.