Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
2
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
13
Știri din fotbal internațional
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
0
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
0
Jed Spence dă vina pe religie pentru gestul controversat de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
4
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
LATOVLEVICI - Este mult mai bun si isi doreste mult mai mult sa imbrace tricoul nationalei. Nesu nu cred ca are rost iar Sepsi nu a aratat mare lucru. Banda stanga daca este formata din 2 jucatori precum Latovlevici si Tanase eu cred ca este un castig.
intrati pe www.anytwo.ro .. ai posibilitatea sa inveti poker de la pro-players, ai oportunitatea de a-ti incepe cariera de jucator de poker online primind 20 Euro la UniBet, gratuit si fara a face nici un depozit, si beneficiezi si de un rakeback de 30%
Petre Marin cred ca ar fi cel mai potrivit, mai ales ca acum e in varful lui de forma!
Eu zic ca Latovlevici si Radu Stefan sunt mult peste Nesu si Sepsi! Numai aiurea vede Lucescu!
::::::::::::::::::::::S.Lung:::::::::::::::::::::::::::: Dananae:::::::Tamas::::::::R.Stefan::::::Rat:::::: Torje::::::::Radoi::::::::C.Chivu::::::::Deac:::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::F.Costea::::::::::::::: ::::::::::::::::::Mutu::::::::::::::::::::::::::::::::: Numa asa putem trece de grupa!!!!!!
S.Lung Dananae Tamas C.Chivu R.Stefan Torje Muresan Radoi Tanase Ionita Bilasco
st radu daca e apt sau,dac nu, panin pare solutia sigura!
sau latovlevici ca este foarte bun are un start de sezon foarte bun!!!!
STEFAN RADU ?! aa.. am uitat ca bulangiul asta mic nu are ochi pentru dinamovisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.