Alte știri din fotbal
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
2
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Tactica antrenorului MuiePiti: 1. Toata echipa in aparare! Cel mai bun atac este apararea! 2. Nimeni nu preia mingea cu fata la poarta! 3. Nu pasati inainte, ci inapoi, pentru a surprinde adversarul! 4. Nu treceti centrul terenului mai mult de 3 ori pe meci! 5. Atunci cand trebuie sa marcam cu orice pret, trebuie sa ne aparam, asteptand ca adversarul sa-si dea autogol!
Am fost jalnici! Nu avem antrenor adevarat, nu stiu ce am jucat in partida cu Olanda. Iar "marele" Mutu ne-a mancat calificare in meciul cu Italia iar in celelalte a facut figuratie.
O generatzie de RATATZI si< Rahatzi > Sa ne lase in.....
Au murit ei si fotbabul plictisitor. Acum ne uitam mai departe cum joaca Olanda fotbalul de spectacol si de calitate.
Cica antrenorul Olandei isi anunta jucatorii ca vor juca un meci contra Romaniei. Nimeni n-are chef, si la un moment dat portarul Van der Saar zice : - Baieti, uite ce zic eu, joc eu singur contra Romaniei, si voi mergeti intr-un club, OK?" Toti sunt de acord. La un moment dat aprind TV-ul si ce vad: 1-0 pentru Olanda, gol Van der Saar in minutul 5! Toti veseli, sting TV-ul si iar se pun pe baute... La capatul celor 90 de minute aprind din nou televizorul si... "Romania 1 - Olanda 1, g
Am si eu o propunere pentru ziaristii nostrii......hai sa scriem mai mult si despre celelalte sporturi cum ar fi handbalul, voleiul, baschetul....etc!!
As fi preferat de 10000000000 de ori un 0-5 dar sa murim atacand nebuneste (ca turcii) decat noncombat-ul aratat aseara...
Ce mult ma bucur ca v-ati revenit dragi romani si aceste comentarii ale voastre nu ma fac decat sa ma simt COOL;)Ink de la meciul cu Franta am afirmat ca "Nationala" este jalnica si ca Mutu ar fi bine sa joace la puscarie sau in Siberia caci este atat de egoist si infumurat incat nici Pitzi nu a vazut asta:))Descarcati-va nervii cum stiti voi mai bine si dati 'carnitza' intregului staff al Nationalei caci merita cu varf si indesat(in special Mutu si sustinatorii lui).FORZZA OLANDA!THE
olanda a vrut sa ne lase sa castigam in prima repriza. ati obs ce stopuri faceau,cum jucau pase inapoi, cum robben a dat intentionat cu exteriorul pe langa bara,iar cand au vazut nationala asta mirifica cat de 'bine' joaca ne-au invatat minte sa avem mai multa ambitie. in 2 ani pana la mondiale trebuie schimbate multe;)
........JENANT !!!!!!!!! Am jucat PENIBIL putin spus..........FARA CUVINTE !!!!!!!!!!!!! RUSINE!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.