INTERNATIONAL » EURO 2012 » ALBANIA - ROMÂNIA, 21:00, LIVETEXT GSP.RO, M.GSP.RO, RADIO ROMÂNIA ACTUALITĂŢI
Alte știri din fotbal
O nouă plecare de la Rapid! Jucătorul debutat de Daniel Pancu își caută echipă, cu variante în străinătate
0
Dani Coman remarcă aspectul unde FCSB și FC Argeș au rămas restante
0
Silviu Balaure a plecat de la Hermannstadt și a fost prezentat la altă formație din Superligă
0
România, printre cele 4 naționale care n-au pierdut în fața lui Messi!
2
Știri din fotbal internațional
Shakira „se predă” în fața lui Messi: „A avea o femeie precum Antonela Roccuzzo alături...”
0
CFR Cluj și-a aflat adversara din Conference League, după cel mai nebun meci al serii europene
0
Merge Donald Trump la finala Cupei Mondiale? » Casa Albă a dat răspunsul
0
Considerat vinovat pentru eliminarea Franței de la Mondial, Lucas Digne reacționează
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Palatul Telefoanelor și-a deschis porțile istoriei. Povestea primului ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
daca,,,cumperi ce cumpara echipele romanesti adica ciurucuri din afara cu bani putini atunci ai dreptate dar parca pe vremuri echipele mai mici traiau din jucatorii care ii scoteau si ii vindeau la echipele cu bani si in vest echipe gen barcelona si celelalte echipe mari pun accent pe centrele de copii si juniori, unele cumpara jucatori chiar de la 14-15 ani si ii aduc la noi 2 centre care mai scoteau ceva (nu discut cauzele) au diparut, e vorba de pitesti si de craiova
Franta - Belarus a fost un accident stupid . Gen M.U. - BASEL 3-3 !!!
AFARA CU PITURCA
Multam Cipri!
corect.
Ptiu, Bourceanu ala e cel mai mare bezmetic din ceata de mijlocasi de la nationala:)))
Noi ne contram degeaba ... fotbalul nostru are alte racile ... putregaiul pleaca de la alde Nasu , Corleone , Avram PLUS sampanii , sacose etc etc .... Clanul Becali a inveninat si otravit mult fotbalul nostru dupa 1994 ... macar sa batem cu 2-1 in Albania si mai vedem ... la buna vedere !!! HAI ROMANIA .
e adevarat,numai ca la banii din romania nu o sa ai niciodata performanta ptr ca banii ptr investitii in jucatori sunt net in=feriori ca valoarea fata de celelalte campionate
baiatu...discutyam de faptuil ca n-am trecut de jumatea terenului decat de 2-3 ori,ca n-am zis ca trebuia sa-i batem.Franta nu mai e franta aia care-o stii tu,dovada ca 2 etape mai devreme belarus a batut acolo!!!sau poate ai dreptate,au jucat pe vreun teren de antrenamnt de aia au batut
Cine n-are bani să cumpere jucători gata formaţi, n-are nici pe atât de investit în centre de copii şi juniori! E mult mai ieftin să-ţi cumperi un întreg lot de jucători gata formaţi decât să creşti jucători!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.