Alte știri din fotbal
Uluitor! Vrei să vezi lotul Farului prezent la vizita medicală? » Clubul lui Hagi te pune să plătești, iar prețurile sunt șocante!
0
Campionul cu FCSB a numit diferența dintre America și România, după 3 luni în Los Angeles
0
Pancu a lăsat acasă doi GREI! CFR Cluj le-a transmis: „Sunteți liberi să plecați!”
0
Anunțat de antrenor să-și caute echipă! Decizie de ultimă oră în cantonamentul echipei din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Legenda fotbalului dă de pământ cu arbitrii: „Sunt o mafie. Mă scoate din minți chestia asta”
0
Presa din Italia a găsit cele 3 arme ale lui Cristi Chivu la Inter
0
Jucătorul de la FCSB, „mitraliat” după prestația de la Cupa Africii: „Ne ucide!”
0
Ruben Amorim ar putea fi demis după răbufnirea de duminică » Jamie Carragher: „Nu e în poziția de a-și critica șefii”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
Familia lui George Sergiu Niculescu, șeful ANRE, face afaceri în domeniul ...
Libertatea
Putin ar trebui să fie atent, după lovitura dată de Trump lui Maduro, spun ...
Adevărul
GSP a asistat la Hannover - Monchengladbach în Antalya: Virgil Ghiță i-a ...
GSP SPECIAL
Horațiu Potra se agață de procedura penală pentru a obține nulitatea ...
Libertatea
faza cu poza... sunteti penibili P.S.: melchiot i-a facut semnul ok lui mutu; si marmota... marmota ce facea?!?!? :))))
nu e singura poza de pe prima pagina furata din alta parte si maltratata ca sa nu se vada de unde vine de fapt. cel mai mare ziar din romania, cel mai vizitat site, cei mai buni reporteri, cea mai buna redactie.... n-au bani sa trimita un om pe stadionul unde se joaca finala. si nu numai atat, mai si fura ca in codru si modifica pozele in "Paint" cu maxima subtilitate sa nu se vada furaciunea, lol. mi-e sila de voi.
Gsp, nu va e rusine deloc, nu? Nu stiti de ce spun asta, nu? Sunt un huligan, asa e. Chiar nu va e rusine, deontologilor sa clonati partea de sus a pozei din articol pentru a ascunde logo-ul site-ului care a CUMPARAT aceasta poza pe bani grei?
care e ratatul care a scris mizeria asta de articol?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.