Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, nervos după ce a văzut o fază din FC Botoșani – Rapid: „Băi, băieți, terminați cu prostiile astea! Ce copiați? Prostia?”
0
FCSB, pregătită să închidă mercato: „Mai vrem un singur jucător” » De ce depinde mutarea
0
Andrei Nicolescu și MM Stoica, dialog în direct: „Mi se pare inuman cât ați dat pe el” vs. „Suntem la alt nivel”
0
Cei 3 fotbaliști pe care FCSB nu se poate baza la decisivul cu Auda: „Ne așteptam să fie apt...”
0
Știri din fotbal internațional
Adevărul despre oferta lui Real pentru Yan Diomande! » Cum a exagerat Romano în războiul experților
0
Calificare și apoi transfer de 1,5 milioane de euro » Anunțul făcut înainte de Craiova - Levski
0
Cristi Chivu transferă de la Manchester City! + Acord cu Tottenham pentru Romero
0
Golgheterul lui Zalgiris l-a chemat pe Liviu Antal în fața camerei TV: „Vreau să spun ceva despre el, n-am mai văzut o asemenea situație”
1
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Cât costă cinci zile la mare în vârf de sezon. Hotelurile cu servicii all ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Povestea incredibilă a unui marinar care a plutit o lună în derivă în ...
Libertatea
nu vrea sa inteleaga ca...e varza ca selectioner....sa ne lase ...reconstructie a zis ca face cu..bilasco zicu cocis florescu etc..o fi avand interes si alde becali da ce ne doare pe noi daca tanase sau bourceanu sau radu stefan sunt impresariati de el...daca au valoare si sunt cu siguranta peste ce sa selectionat pana acum...asta e..interesul e sa joace nationala bine ....
ESTE COMEDIE CURATA ! CINE MAI POATE VOTA PRO MUCESCU ! PROBABIL CA TATUCA LUI STA PE NET SI SE LOGHEAZA DE SUTE DE ORI PENTRU A-SI SUSTINE BIATA ODRASLA CARE NU ARE STOFA DE ANTRENOR ! ESTE ZERO !
Pai da bine'nteles!
va intreb de dica fiindca acest jucator era vazut o adevarata vedeta cand juca la steaua.era considerat genul de jucator care poate rezolva de unul singur un meci de fotbal
da.incet incet se apropie de adevar cu selectia.joaca defensiv fiindca atat putem oferi.la introdus pe zicu, jucator tehnic de fantezie sa tinem si noi de minge.am avut o mare problema dupa 5 minunte vrajitorul nostru si-a varsat plamanii.atat ad.cristea cat si zicu sunt foarte tehnici insa ei nu pot alerga.sunt curios cti kilometrii a alergat aseara valbuena si nasri jucatori de acelasi profil cu zicu.una e cand joci in liga 1 si alta cand joci impotriva nationalei frantei.pe unde mai n.dica?
Eu unu va zic ca nu ma mai uit atata timp cat M/ucescu e antrenor,,sanatatea mea e in perricol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.