Alte știri din fotbal
Dinamo - CS Dinamo 3-1 » George Pușcaș a marcat la debut, apoi a fost schimbat + Gazeta a aflat motivul
0
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica a pus tunurile pe Răzvan Burleanu după eșecul naționalei României: „Ne mințim și ne place să fim mințiți! Dar îi votăm cu două mâini”
2
Știri din fotbal internațional
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Adversarul României intră direct în careul european de ași » Arda Guler este egalul titularului lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
catarapid cu respect dar nu este 1 meci pe care il are si nici nu este primul esec, mai informeazate!!
Se sa duca invartinduse ca este varza! Ce sunt schemele alea care le face el pe margine? DANSEAZA BALET....Esti de ras luce
Crezi ca numai dupa meciul acesta ne-am facut parerea despre Razvan? Acum a debutat la nationala???
Hai sa fim seriosi...dar de ce facem noi sondaje dupa doar 1 meci ?? Hai sa lasam deoparte rautatea asta ca persista la noi...crede-ti ca daca era alt antrenor faceam mai mult ??hmmm nu prea cred la ce halal de jucatorii avem...
Nu mai dati vina pe Lucescu, Piturca, Hagi, etc. !!! Problema e la sefii fotbalului, Nashul si Corleone, plus mafiotul Jiji, care face ce doreste sculicica lui, fara a fi pedepsit ! Nu va mai pierdeti vremea cu injuraturile la adresa lui Razvan, pt. ca orice antrenor ar veni, cauza esecurilor de multi ani e a celor enumerati mai sus. CANALIZATI-VA REPROSURILE LA ADRESA LOR, PT. A FI URGENT SCHIMBATI, PT. CA NU POT FI CONDUCATORI PE VIATA !
cum o zis 666 Piti la plecare...o s plangeti dupa mine...plm,k o avut dreptate olteanu...iarta-ne,dc nu erai tu in ultimii 10 ani nici alea doua turnee finale din 2000 si 2008 nu le pupam...sper intr-un miracol d la cine va veni k nou antrenor...iarta-ma Piti inka o data:( Razvan,n-ai nici o treaba k selectie...akolo e problema ta,k poate k antrenor sti ceva,dar unii jucatori atata pot..nu mai fi incapatanat,ia cremaaa cremelor...asa slabutza cum e a noastra,dar ia-ooooooo...nu-ti bate joc d noi
nu avem jucatori nu e vina selectionerului !
Va pleca mai mult ca sigur pentru că nu are stofă de antrenor.
M-am bucurat mult cand a plecat Piturca... Nea Piti, iarta-ma...
Hagi poate n-a avut el rezultate mari ca antrenor,dar este Regele si pe unde a fost a promovat tineri are ochi:ribery arda turan(la galata stiu ca a promovat mai multi)torje latovlevici bicfalvi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.