Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
0
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
Știri din fotbal internațional
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Si alcoolul este legal, asta inseamna ca ai voie sa torni o sticla de vodca pe gatul vecinului de pe stadion??? ca exact asta faci fumand o tigara langa el :). In spatiul public ai avea dreptate.... faci ce vrei daca e legal.... insa stadionul apartine cuiva, e spatiu privat, nu e nimeni fortat sa mearga acolo. Daca iti iei bilet, accepti respectarea regulilor.... care sunt zeci, nu doar fumatul....
Am vorbit la modul general, nu în nume personal, eu nu fumez dar nici nu mă deranjează cei care o fac. Dacă ai fi deschis ochii larg când m-ai citit ai fi observat că am zis că nu sunt nici pro nici contra, ci mi se pare puţin exagerat sa nu li se permită nici măcar lângă stadion să fumeze, iar faza cu bârlogul sper că nu îmi este adresată mie, personal, căci ar insemna că ai depăşit cu mult limita bunului+simţ.La modul general, referitor la seminţe şi bere, sunt perfect de acord cu tine, pot sta acasă să rumege liniştiţi la un pahar de bere.
Tocmai in Polonia si Ucraina s-au gasit sa ia masura asta ?? Parca vad ca stadioanele vor fi jumatate goale din cauza asta !!
ar trebui interzisi si jucatorii care fumeaza,nu?sa l anuntati si pe chivu poate se lasa de fumat si il mai tin aia la inter vreo 3 ani.
Mi se pare o aberatie! Sunt ingradite drepturile omului! Atata timp cat tigarile sunt legale!
Poate iti convine sa fumeze cineva langa tine si tot funul sa se urce pe tine....mie nu imi convine.FELICIT DECIZIA. Stai acasa in barlogul tau , cu berea, samanta si tigarile si bucura-te de ele fara sa deranjezi pe altii. Drepturile omului sunt si de partea mea, care platesc un bilet ...sa ma uit la meci nu sa ma afume cineva!
Sună a încălcarea drepturilor. În fond cei care fumează o fac pe banii lor şi au tot dreptul să o facă. Normal că nu este sănătos, dar aşa cum mi-ar plăcea să fie cât mai puţini fumători, mi se pare că fiecare are dreptul să aleagă in funcţie de cum îl duce capul. Mi se pare un pic exagetă aceasta măsură.:)
cu samanta e voie?:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.