Alte știri din fotbal
Valeriu Argăseală i-a scris o poezie lui Mircea Lucescu: „Să dăinuiască pentru veșnicie...”
0
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot, după lecția pe care i-a predat-o PSG: „Norocoși că a fost doar 2-0. Am fost în «survival mode»”
0
Seară de coșmar pentru Barcelona » Atletico face un pas uriaș spre semifinalele Ligii, într-un meci complicat pentru Istvan Kovacs
0
PSG - Liverpool 2-0 » Campioana Europei a pulverizat „cormoranii”! Arne Slot, norocos să revină pe Anfield cu doar două goluri handicap
2
Marseille și-a prezentat noua emblemă!
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Decizia luată de CNA la o zi după ce a decis ca licența Realitatea Plus să ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
lobont - contra - goian - st. radu - tamas -rat - sapunaru - codrea - radoi - chivu - fil petre
bai nea piti am si eu o intrebare de ce nu joci fratele meu cu daniel niculae in locu lu florentin petre si cu varf inpins cu marius niculae....iar daca nea mutu se mai gandeste la masamare(si noua ne moare cate un component din familie dar eu daca 22 milioane de romani se bazau pe mine eu stateam acasa daca nu ma puteam concentra sa nu ii dezamagesc:(() il poti inlocui foarte bine cu DICA ca e in mare forma si poate castiga un meci de unu singur...rog gazeta sa ii transmita mesaju asta
toti ne pricepem si suntem fantastici, toti suntem antrenori. ciocul mic nenorociti gen "Piti cel las". Piti stie ce face cu potentialul pe care il avem.
cum sa nu-l bagi pe banel? petre abia fuge 7 km.
Adevarul despre tactica autobazei din meciul cu Franta: un atacant slab, foarte slab din dpdv numit Anelka. daca noi credem ca si cu Luca Toni sa ne mearga, ne inselam amarnic!
Fara Dica vom iesi cu coada intre picioare de la aceste Europene, fara performanta si fara glorie si fara fotbal si fara ambitie. Franta era cea mai usoara caramida de depasit si nu ne-am lacomit deloc. Daca este cineva care chiar numara 3p cu Olanda, inseamna ca a sosit momentul sa consulte un specialist psihiatru.
Trebuie Sapunaru in locul lui Petre.
NU VREM CA 22 DE MILIOANE DE OAMENI SA SUFERE CA SCULA LUI PITURKA ALA RESPONABILU ARE CHEF SA IL BAGE PE PITICUL ALA RATAT SI PENIBIL CARE NU ESTE IN STARE DE NIMIC.
in loc sa va bucurati ca totusi dupa 8 ani ne uitam si noi la euro si jucam cu superputeri ale fotbalului vreti sa si batem tot ce prindem mai ales ca nu avem meciuri in picioare cu echipe ca si italia si franta, bucurati-va ca joaca tactic foarte bine piturca si nu luam 4-1 ca rusia sau 3-1 ca si cehia, hai sa fim suporteri si sa lasam treaba de tactica la cine stie, va da-ti voi cu parerea, faceti-va antrenori toti!
ura!!! iar joaca panarama aia de nicolaie si impreuna cu petre trebe sa ne pregatim de niste balet adevarat.noi o sa jucam lacul lebedelor si italienii sparatorul de buci
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.