Alte știri din fotbal
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: lotul lui Vincenzo Montella
22
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
Știri din fotbal internațional
O altă vedetă examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
e foarte simplu, dacă nu eşti analfabet, să-ţi dau seama de ce scire dan trelfer la persoana 1 despre anglia. extrem de simplu. nimicitor de simplu. batjocoritor de simplu. pentru că e englez...ţine cu Queens Park Rangers din londra...mai vreţi şi alte motive pentru care un Englez scrie la persoana 1 despre Anglia?
da poate ca nu trebuia sa scrii despre anglia mai ales ca suntem un popor foarte patriot(romanii)dar dak il privesti cu atentie vezi ce trebuie sa vezi si aanume ca:anglia a inventat acest sentiment(fotbalul)pt ca asta e acuma un sentiment.englezii au cel mai bun fotbal la nivel de club si cei mai buni suprteri chiar dak au avut problemele pe care leau avut/>\
superb articol. Felicitari. Asa se vede pasiunea pentru acest sport. Indiferent de cine joaca, recunoaste-i meritele, iubeste sportul, fi obiectiv, dar pune si putin suflet. Inca odata felicitari.
"Ce sa astepti de la astia, niste tarani!" Stiti reclama. La acest articol efectul a crescut datorita acelei persoane I. S-a pus in pielea unui englez si ia iesit. Dar a avut parte de replica unui roman cu prejudecatile unui evreu din timpul lui Isus(nu un evreu contemporan cu noi). Dar sunt mai multi care cred ca daca sunt romani ar avea ei un loc caldut in rai oricate furaciuni ar face. Ce sa faci Doamne? Niste tarani(respect totusi pentru taranul ce se chinuie ca sa avem noi paine d
@Sergiu -> intra pe linkul de mai jos :) http://www.gsp.ro/stire/tinem-cu-rangers-intra-si-tu-in-club-53146.html
Ce articol ! E de toata jena! Incepe asa:".......ROMANIA sa calificat(fara emotii) , in timp ce Anglia se chinuia cu Macedonia si Croatia.........." Pai bai baiatula , haide Macedonia si asa ,si asa.....dar Croatia .......SCUZA-MA!
Bineinteles ca retrag tot ce am spus daca esti cu adevarat englez!
Bai cretinule, ignorantule, cum iti pemiti sa compui un astfel de articol in presa romaneasca in care sa vorbesti la persoana 1 despre Anglia??? Si, mai mult, la sfarsit zici 'Hai Romania!' ?!?!?? E o sfidare la adresa noastra boule! Deci practic trebuie sa intelegem ca Romania e un fel de leftover, de optiune secunda pentru tine. Da-mi voie sa cred ca ai fi tinut cu Anglia daca se califica. Ma simt profund jignit si mi se pare inacceptabil ce ai facut! Sa-ti fie rusine, tradatorule!
Felicitari pentru articol... mai scrie asa
un articol teribil de frumos.. felicitari!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.