Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
tu leit...))
:)) pescarule care esti pescar
a decolat ?
MI AI FURAT REPLICA! :((( sincer asta vroiam sa scriu si eu :)))
vin luni, am fost si acum cateva zile am dat ange la parhon:)) donatoru` no1 eu sunt:)) dar vin cu remorca, adica blonda si cu soacra-mea:)) deci n-am cum sa tye onores, dar nu iti fa griji in privinta aia, nu e nevoie! oricum nu beau, las ca ne vedem la o cafea , un suc o cafea accept zic si bogdaproste, dar atata:)0 sa-mi lasi cumva nr tau daca e si te sun eu cand mai am drum si cand sunt solo fara `familie` :)))))
ar fi prea de tot :))
e drac, nu rac.
Tot ce se poate :D
Merge... M'am cam saturat de el in ultima vreme... Am intrat pe... rum as in... Captain Morgan who attacks my organs :))))
vezi cum v'am prins pe toti racii :)))) banuiesc ca si moflea e tot rac.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.