Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
1
Gigi Becali a făcut acuzații grave la adresa unui rival, în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
2
Știri din fotbal internațional
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Echipa de tradiție din Germania riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
'Satana' Pitzi isi freaca mainile de bucurie
Pai da dar noi jucam anul asta cu ei ... un van Persie si olog sau cu hepatita e mai bun ca Daniel Niculae
asculta-ma, joaca bine la tineret pentru ca joaca organizat. la tineret e indeajuns sa joci ca seniorii ca sa ai rezultate. pentru ca olandezii joaca de la varste fragede ori in prima ori in a doua liga. eu i-am vazut si la tineret, nu au jucatori care sa iasa in evidenta. crede-ma ca la tineret Robben, Sneijder si van der Vaart o faceau! tine cont de predictia mea, in 4 ani Olanda va fi echipa de pluton
Asta mi-a placut :)
e cu marele casillas, victima preferata a sa :)
Ola John? hai mai fii serios, te rog!! l-a cumparat Benfica cu 9 milioane de euro dar nu se va impune acolo, o sa vezi. tu stii ca de la meciul cu Steaua marele atacant Ola John a mai marcat doar 1 gol? 1 gol in 13 meciuri, iar Twente a fost jenanta in playoff, in in sezonul regulat au fost pe 6
mi am dat seama de ce nu joaca portocalele nimic.au pierdut alegerile portocalele stricate din romanica si au intrat in depresie
pana la un punct ai dreptate. insa sa dovedit ca au inceput sa aibe probleme in fata unor echipe care joaca super defensiv. mai ales in conditiile in care traverseaza o perioada in care atacantii lor nu sunt intr'o forma tocmai buna.
ce parada neuer
La astia doi ma gindeam si eu . Nu imi plac nici Van bommel nici de yong .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.