Alte știri din fotbal
Verdict care poate zgudui Sepsi! Cosmin Matei află dacă WADA îl poate suspenda 2 ani și distruge cariera
0
Cât de important a fost golul lui Bancu! De la anul, România poate evita un tur preliminar în Liga Campionilor
0
Patronul echipei din Superliga șochează: „Nu mai pot să țin echipa! Nu mai am puterea financiară”
0
A plecat de la Petrolul direct în Kazahstan! Internaționalul s-a întors la echipa care l-a lansat în fotbal
0
Știri din fotbal internațional
„Multă lume mă înjură” » Jurnalistul român care votează pentru Balonul de Aur: „Unde îl clasez pe Leo Messi în topul meu?”
0
„Les Bleus” trebuie să-l mai aștepte pe Zidane » Ce se întâmplă cu contractul lui
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei, după Argentina - Anglia: „O să fac o glumă proastă despre Tuchel”
0
Messi dezvăluie cum menține acest nivel la 39 de ani și prefațează Spania - Argentina: „Îi cunosc bine”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
0
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
Alt retard, am avut unu dinamovist acum e rapidist..cat de prosti..oricum Tatu nu e roman idiotule precum vezi in echipa lu' asta sunt numai romani..pentru ca e vorba de echipa Romaniei nu a rromilor.
zise suspusul lui jiji, tocmai scapat de la ora de muls.
Si uite asa Romania e o tara de inculti si agramati : "În funcţie de cum îl va simţii". Va bateti joc de limba romana.
petru mine cred ca piturca si m.lucescu sunt cei mai buni atrenori ai romaniei dar piturca este foarte capos .il baga pe cocis ca asa vrea nu ca area vea valoare pei la echipa unde ie cocis ia ingropat in doua meciuri........porma urmatorul ie tanase ascultati ce va zic indiferent cum joaca la steaua va juca mereu........asta ie uncapriciossper o data sa ai vina mintea loc
Tu sigur esti dinamovist, cat de cretin sa fi sa nu iti dai seama ca a fost o ironie :)
gazonul din Luxemburg nu e proaspat montat bai prostule :)))
sau as vrea sa cred ca esti ironic. vorbim de nationala, nu de stana.
Ne-am calificat cu echipe de astea facute de Piti, asa ca ciocu mic si dai din pene, oricum asta nu e nationala rromilor.
nu , e doar o copie . :)
Bine ai venit piturca la nationala, din nou o sa avem era steaua= echipa nationala, CUM SA ADUCI MA TOATE PETARDELE ALEA ?????? Singurul care era de nationala era Bourceanu SI ATAT!!!!!! Si poate Mihai Costea, in rest Tatarusanu e zob, si restu nici nu mai vorbesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.