Alte știri din fotbal
Gazzetta dello Sport: „Mai multe echipe din Serie A s-au interesat de Daniel Bîrligea”
0
Kyriakou abia a reziliat cu Dinamo și a bătut palma tocmai cu rivala: „Îl așteptăm!”
0
„Ăsta e pronosticul meu!” » Pățit cu Sepsi, Dioszegi face dezvăluiri-șoc din noaptea retrogradării și numește prima echipă care va pica din Superliga: „Enigma e alta”
0
Becali se ia din nou de Mihai Popescu: „E mai puternică nevastă-ta decât tine? Tu aduci 20.000 de euro în casă, ea aduce 3.000! Ești nebun?”
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Al-Ain, anunț despre debutul lui Adrian Șut: „Concurența va fi foarte mare”
0
Îngrijorare la Madrid! » Kylian Mbappe, out. Din nou!
0
Richarlison, out 2 luni! » Pe cine vor Spurs în locul lui + Ce se întâmplă cu extrema care ar fi trebuit să vină la schimb cu Drăgușin
0
A salvat-o pe Barcelona în ultimele minute, iar Hansi Flick a decis „la cald”: „De acum...”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Oligarhul rus a fost găsit mort, la o săptămână de la dispariția sa ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmpla în „vila terorii” a lui Julio Iglesias. Acuzațiile grave ...
Libertatea
Propun ceva,hai sa nu ne mai uitam la nici un meci,nici unul dintre noi,in semn de protest,py cum a facut asta echipa e chiar jalnic..banel nar avea loc nici la buzau si joaca titular cu franta,niculae daniel e petarda,si modul in care ia pus in teren ma face sa inebunesxc,nu o sa urmaresc nici un meci,e mai bine asa,faceti la fel,uitativa la celelalte
De acord ca sloganul asta cu Romania te iubim si cu tine ne mandrim e chiar stupid. Bine ca nu au pus o poezie ceva drept slogan.
Mda ... Tamas, Nicolita si Niculae. O furam urat de tot. Dam noi gol cu Niculae cand o zbura porcu'
pITI, NU UITA ,SA-I SPUI LUI NICOLITA AKA FOREST GUMP DE FAUREI , CE POARTA SA ATACE , LA INCEPUTUL FIECAREI REPRIZE ,SA-L ORIENTEZI DRECU , {DECAT UN PITIC ,MAI BINE UN AUTOBANEL}-MARAGOGYPE DIXIT
Vand bilete la Romania-Italia si Romania-Franta 0 7 4 2- 09 66 22
ce dracu cauta banel titular? vreti sa dea dracu autogol? petre ii de 10 ori mai bun ca el
"Romania te iubim si cu tine ne mandrim." Chiar nu a fost in stare nimeni sa vina cu un slogan ce nu pare desprins dintr-un manual de clasa a 2-a? E bataie de joc a celor de la FRF. Chiar nimeni din presa nu a observat penibilitatea acestui slogan? Ati vazut sloganul Olandei? "O misiune, o emotie, o natiune portocalie" WTF?
doamneeeeee cum ma nene banel,cand nu stie cu mingea doar fuge cu ea,iar in ultimul timp nici asta numai face,nici sa centreze numai poate...chiar nu se vede lucrul asta cand esti antrenor ...am inteles nu vede Lacatus,dar nici Piturca nu vede :(( incredibil....
Ce cauta ma Nicolita? Piturca esti un gunoi, vrei doar sa le cresti cota la stelisti .. iti da bani Becali .. interesul personal este mai mare decat un INTERES NATIONAL? pe ala in fluiera lumea pe stadion si ii rezerva la steaua si tu il bagi titular .. asa mi-o pierit tot cheful de euro
terminati-va cu sapunaru, ca doar nu vreti din min 2 sa jucam cu un jucator mai putin in teren.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.