Alte știri din fotbal
Andrei Borza a dat BAC-ul și a plecat în cantonament: „Am văzut comentarii foarte urâte, că am rămas repetent. Vreau să clarific”
0
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
Știri din fotbal internațional
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial
0
Nemaivăzut! Gol anulat pentru ofsaid în 90+13 în Portugalia - Croația: de ce nu a fost acordat, chiar dacă imaginile nu sunt clare
0
Final dramatic în Portugalia - Croația! » Lusitanii merg în optimi cu un gol marcat în 90+4! Urmează blockbuster cu Spania
1
Cristiano Ronaldo se va retrage de la echipa națională după Mondial
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Imi aminteste de expresia "elefant in gradina cu zarzavat"! Iar l-ati scapat!
După ciobanul de artă, toți cei ce se uită la El Classico ar fi oameni de artă!!! Cică, ”Eu sînt om de artă”... Buhăhăhăhăhăhăhă! Ciobecalli, Brâncuși, Van Gogh, Vivaldi și Rembrandt!
bai becali, tu esti prost rau!
Sculptura pe o cacareaza este marele hobby al ciobanului albanez!!! Doar ca admiratorii lui prost.elisti, in loc sa-i admire operele de arta... le mananca!!!
Mamaaaaa! A revenit ciobanul in forta pe gsp, ca s-a terminat campania electorala. Nu mariti si voi ziarul ca aia de la prosport, ca sa aveti loc sa puneti toate articolele cu gibonul?
si jiji la randul lui este un mare "artist"...:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Quod erat demonstratum ! Dovada clară că becali ține steaua, nu pentru onoarea și gloria echipei, ci ca o”mașină de spălat” bani. Steliști, spălați-vă cu patronul vostru pe cap.
si fotbalul e o arta, idiotule
bine ca nai zis ca te uiti cind joaca oile tale ,normal sa nu-ti placa ca sti ce-ai in curte:))),Barcelona tika-taka:)))
pai sa nu te uiti ca pe urma zic astia ca ai pus ochii pe Gomez sau pe Ronaldo...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.