Alte știri din fotbal
U Cluj - Ujpest, în al doilea amical al verii
0
Start în Dinamo - Motor Lublin, al doilea amical al verii pentru „câini”
2
Pancu nu poate face nimic » Se întoarce la Rapid doar ca să-și rezilieze contractul
1
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
2
Știri din fotbal internațional
În ce țară vrea Șahtior să joace meciurile din Liga Campionilor
0
Cristi Săpunaru și-a ales favorita la Campionatul Mondial: „100%! Dar ați văzut și Argentina ce echipă are...”
0
Mauricio Pochettino i-a cucerit definitiv pe americani » Decizia aflată înaintea duelului din „16-imi” cu Bosnia!
0
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial » Echipele probabile
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
dar cu ce gindesti?ai cu ce?????
auzi bai foLBALISTULE : ce ai facut tu de cand ai intrat pe teren ca sarea mingea din tine ca din zid? cand ai dat ultimul gol la nationala? ce mare valoare te crezi de incepi sa te **** pe tine ca renunti la nationala? asa te indeamna stapanii tai becalienii? fraiere du-teeeeeeeeeee invartindu-teeeeeeeeee cu stapani cu tot!!! nimeni nu te regreta din tribuna nu-ti face ganduri rele degeaba!
Marica dute invirtindu-te ca si asa nici la echipa de club nu faci mare lucru , noroc ca te mai chemau astia pe la nationala ca erai uitat de mult
dar pleaca ma d-aici cu talentele tale in afara de centrarea aia la sapunaru ai facut ceva? innotai pe teren, implicare zero. razvan trebuia sa te schimbe dar nu mai avea decat o schimbare si a tinut-o pana spre final tu si nicolitza nu mai aveti ce cauta, faceti cu mutu o alta nationala
Luati exemplu de la ciocolata ROM
Pacat de noi ca suntem luptatori, dar ne place si suntem buni doar cand avem jugul in gura . Ne place sa fim dominati, nu ma faceti sa cred ca noi suntem doar un popor ce se trage din Decebal si Traian, eu unul nu-s p@p@nar
Pentru voi de la GSP mai spalativa si voi in urechi cand luati un interviu sau il ascultati : Omu a zis inca NU am pierdut calificarea, macar fiti atenti. Nici eu nu-l iubesc, dar macar ma consider ROMAN
Pacat de Marica ca a ajuns sa comenteze mai mult decat joaca. a avut o jumatate de ora sa arate ce poate si a fost inutil. Se vede ca e marineta fratilor Becali si incearca sa dea o culoare cenusie a atmosferei nationalei. Mai bine se retrage decat sa fie degeaba in teren ca de aia joaca asha mult in bundersliga...de bun ce este
asta ne este valoarea nu arbitru este de vina ci neputinta noastra nu putem tine de minge nu avem atitudine iar razvan incearca ceva de neinteles.dintre toti jucatorii doar doi merita aplauze 1 pantelimon 2 chivu chiar daca a gresit (poate,nu sunt expert) la primul gol. razvane cei cu florescu este nicolita al tau nu am inteles.sistemul zicu prematur introdus fara sustinere offensiva cu alte cuvinte am jucat debusolati si fara idei cu mingi la intamplare iar daca nu avem valoare , alti jucatori
MARILCA MATTAA-I CURRRVVAAA TCCCTO SUGGAALAUU, MARS DREQ CA ESTI UN AMARAT DE REZERVA SI ITI SI MAI DAI CU PAREREA ,CUFURITULE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.