Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid!”
0
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
0
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
0
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola are un mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Gaziantep - Alanyaspor » Duel românesc în etapa #28 din Turcia
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
bravo adi si sper sa ai mai mult supor de la colegi
hai pa wa vedeto ratatule...dute la fimeita si la adriana si pupale in fund si lasane in pace cu vedetismele tale...asa ai spus si dupa meciul cu franta ca te revansezi tu ...vedeta pl..
cum o sa te revansezi? te retragi de la nationala milogule?
hai ADI, adevaratii romani te sustin, restu nu conteaza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.