Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Ultimul meci la CM pentru Ronaldo sau Modric: echipele de start
1
Campionatul Mondial nu a mai văzut așa ceva de 68 de ani! Marele Pele era protagonist ultima dată
0
Avertisment direct din Spania, după victoria zdrobitoare de la Mondial: „Abia de acum înainte”
0
Spania s-a distrat cu Austria în 16-imile Campionatului Mondial » Calificare la pas: posibil „blockbuster” în optimi
3
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Fete, Fete, Fete sexy si rafinate pe htttp://www.SelectEscort.ro go and check it htttp://www.SelectEscort.ro
E clar ne bat albanezii de ne suna apa in cap:)).Pantilimon :)).RAZVANE VEZI SA-L LASI AFARA DIN LOT PE TATARUSANU ! CA DOAR VORBA AIA PANTILIMON E MAI BUN ! AVAI DE PL TA RAZVANE ;).FLORESCU =))
Citeste Jurnalul de Fotbal pentru opinii sincere si necenzurate despre fotbalul romanesc si international sau despre sport in general; cronici din America, dar si din Liga 1, analize la rece, anchete despre cocalari. Nu suntem un tabloid, nu promovam scandaluri intre presedinti analfabeti sau cancanuri cu bombe sexy rasuflate. Nu tinem de nici un trust, nu promovam interesele nimanui. Fotbal in stare pura. Cauta Jurnalul de Fotbal pe net, ca sa nu dam adrese pe aici.
Ce tzava este Luce al mic!
google: xpi games jocuri foarte caterinca :)
Tatarusanu.In
cum p###a mat@@ e lobont bun/? ai vazut ce a facut sapt trecuta? petarda campionatului in fine ,mai stati 8 ani rromanilor
Mesaj pentru Lucescu, de la Albert Duro: "România e o echipă de bătut, nu se mai teme nimeni de ea". Da' cine credeti ca si-a pus (si) problema asta?!...Ca de obicei, nimeni.
Si inca ceva ..astia nu sau calificat niciodata la un turneu final oricare ar fi el...
Daca pe noi ne f.tte grija de portar la un meci cu Albania acasa atunci ce mai cautam in competitie ? Comentarii de pusti !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.