Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
1
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start: gazdele au doar 6 jucători de câmp pe bancă!
13
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
Cum văd italienii relația lui Chivu cu căpitanul Lautaro Martinez: „De aceea el îmi spune Cristian în privat!”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele de start
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Cei care vorbesc de Turcia ca e o mare echipa, liniste si uitati-va la Rusia! Oamenii astia au atacat non-stop, au presat, au avut ocazii, nu ca baftosii taietori de lemne din seara trecuta. Desi, am o intrebare (vad ca GSP nu a scris despre acest lucru): cum ar fi aratat prelungirile daca Rusia juca in 10, asa cum era corect?
bravo, tovarasi, bravo URSS!
foarte frumos fotbalalul jucat de rusi.de ce? pt ca ei au antrenoe pe cand noi avem un campion mondial la barbut!!! asta e diferenta. noi preferam sa stam pe fund cu maciuca-n maini pe cand rusii au jucat si au facut urina pe olandezi. bravo lor! Rusine Romania, Rusine Piturca! Nu-ti e rusine sa iei toti distrusii de la Steaua pe combinatie? Mizerabiluleeeeeeeeeee.
Plang. Plang pentru ce era fotbal, si acum nu mai e decat afacere. A 3 lea blat pe fatza, nerusinat, de la Turneele Finale din 2002 incoace. Primu a fost Italia - South Korea 0-1. Al 2 lea a fost Romania - Olanda 0-2. Si al 3lea in seara asta.. Olanda - Rusia 1-3 !!!!!!!!!! ( ??????????!!!!!!!!!!!!!!) HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAAAA, rad ISTERIC pt ca altceva nu mai pot face!!!! Mi-am dat seama ca mi-am pierdut una dintre cele mai delectabile pasiuni ale mele, vizionatul Turneelor Finale
Fantasticcccccccc.BRAVO RUSIA.Meritata victorie ,cine credea??Luati exemplu de daruire si de stiinta jocului dragi romani.O echipa formidabila pe care as vrea sa o vad in finala cu Turcia.
faceti ceva sa nu-l mai aud pe cosmescu comentand meciuri , e cel mai penal comentator ... ma enerveaza la culme ...
Ce exemplu de lupta din partea Rusiei si Turciei1 Jos palaria! Cat despre Romania...off, daca nu ratam penalty-ul ala, la naiba, eram tari acum...bla, bla.
Nu am mai vazut asa o echipa motivata sa joace pentru tara sa de ceva timp. O pregatire mentala de care Romania nu a avut parte. E adevarat si ca echipa joaca in masura care ii permite adversarul, si pina la urma Norocul e o parte componenta a Succesului :)
Bai ratatilor Piturca nu are nici o vina ci Jucatorii, Mutu cand a ratat, A fost de vina Piturca?
Rusii i-au batut, noi am luat bataie de la rezervele lor, Van Basten pleaca, cu toate ca ne-a batut cu rezervele. Da Van basten va pleca . Piturca ar fi trebuit sa plece URGENT !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.