Comentarii (422)
 •  14 Mai 2008, 11:51

respect pentru pitzurca dar trebuia convocat si OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU OGARARU

 •  14 Mai 2008, 11:51

zicu nu este? cine o sa joace mijlocas stanga?

 •  14 Mai 2008, 11:51

iarasi florentin petre? loc ocupat aiurea. se puteau alege jucatori mult mai buni in locul lui. are si piturca asta fixatiile lui.

 •  14 Mai 2008, 11:50

Cand era disperat l-a chemat, acum se prosteste iar. Din aceasta cauza nu va ajunge un antrenor mare niciodata. Despre iordanescu se spunea ca e cel mai mare antrenor roman al tuturor timpurilor, el saracu nu prea avea treaba cu meseria de antrenor, dar il avea pe hagi, cu si piti il are pe mutu. o echipa poate juca din inertie 1-2 meciuri fara starul sau, dar atat, pe urma, cadere libera.

 •  14 Mai 2008, 11:50

Piţi este ca de obicei încăpăţînat şi subiectiv. E clar că nu-l înghite pe Ogăraru.Face o mare eroare pentru că s-a văzut că problemele echipei sunt pe acea parte unde îi are pe Contra, Bănel şi Fl. Petre . Ogăraru a fost peste oricare din aceştia întotdeauna, este un jucător cerebral care ştie jocul şi are tehnică atît în atac cât şi în apărare. Piţi însă nu-l înghite presupun că din cauza personalităţii prea puternice a lui Ogăraru. Cred că nu sunt compati

 •  14 Mai 2008, 11:50

rezulta deac si sapunaru 100 la suta.

 •  14 Mai 2008, 11:49

Ogararu nu e fiindca daca bate vantu prea tare il duce de pe teren. Si e asa de ani de zile. Nu isi mai revine. Are fizicul unui bolnav de tbc. Ovidiu petre la fel. Te duci sa te lupti fizic cu aia marii si tu ai doua schelete in echipa, care in min 34 vor schimbare.

 •  14 Mai 2008, 11:48

nu se poate prinde nimeni,de gogomaniile lui piturca,daca toata presa ii injura pe ogararu si costea sigur ii lua la euro.sa vedem ce va zice cand vom veni cu zero puncte din elvetia.acest om este nu capos,ci capsoman.

 •  14 Mai 2008, 11:48

si costea unde e ?????

 •  14 Mai 2008, 11:48

Pt Ogararu, eu o sa tin cu Olanda!

  • 1
  • •••
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
Comentează