Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Bilasco n-a miscat deloc, Maftei a fost praf, de Florescu nici nu am ce comenta, a fost pe langa joc. L-a scos pe Torje, care i-a mai alergat pe fundasi si l-a bagat pe Cocis, ca sa se odihneasca si ei. Ai facut niste schimbari idioate, l-ai pastrat pe idiotul ala de asa-zis zecar in teren si n-ai bagat un om care sa creeze spatii pentru atacanti. Esti praf, il faci de rusine pe taica-tu. Du-te la rapid, poate ai mai mult noroc acolo.
mircea sandu e de vina pentru aceste rezultate deoarece a pus doi portari sa antreneze nationala la ei nr 10 pe tricou inseamna 1 adica floresu a jucat portar=))
MANA TA DE MAM(N)A pasarica"neagra"la pene!!!Unde cornitele mamici tale ai fost cu mana,pe la swingeri!?IN CIOCU TAU SI AL,LUI TAKTO NESIMTITILOR!Cat ii mai pupati in a..s pe alde florescu,cocis,contra,lobont,radoi?Ai avut pe Torje,Stancu si Deac,care s-au luptat si s-au zbatut atat cat au putut dar au facut diferenta si iai schimbat BATULULE
Astept cu nerabdare un articol al 'domnului gusti' in care sa ne povesteasca din nou cum sunt de vina fratii becali, borcea, oierul, m.sandu, dragomir, vremea, ghinionul, steaua din 1986, ienei, eu, eventual noi cei care am comentat la articolul "capul sus razvane" pentru ratarea calificarii la CE. Sansele noastre sunt la fel ca la inceputul campaniei: adica 0. Capul sus razvane, toti din familia aia aveti un tupeu specific...no comment.
PLEACA ARICI POGONOCI. IN 14 MECIURI N-AI ARATA NIMIC, FIU DE LIMBRIC. CIT SI DE CITE ORI TREBUIE SA SUFERE TARA ASTA DIN CAUZA LUCESCU. GFY,GFY,GFY SI IA-L SI PE TAC-TU. TWO DOUCHEBAGS
Razvane esti muci. Lasa-l pe Petrescu.
Citeste mai multe articole despre Nationala pe Jurnalul de Fotbal. Opinii sincere, neplatite de nimeni. Cauta Jurnalul de Fotbal pe net.
deci in ochii lu Mucescu,,Florescu a fost de 10,,ca nu se vede pe lista.
se vede ca ai mers pe mana ta ,daca il ti pe Muresan si pe Marica rezerve ,il bagi pe marele RADOI ca sa piarda vreo 5 mingi extrem de simple ,pase care au dus la contraatacul bielorusilor....nu mai avem sanse la EURO..DEAC SI STANCU singuri care au facut presing,si BILASCO care a jucat interesant..ASTA FOST ROMANIA ASEARA!!!!! DEMISIA
Se te k@ci pe ea de mana.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.