Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Iker e un portar adevarat iar la caracter seamana cu Raul. Poate chiar a luat ceva de la Raul :) Omul stie sa se faca placut. Iar cei ce comenteaza de el nu au alta treaba decat sa se lege de cel mai bun portar din ultima vreme. El e capitan asa ca el poate cere oprirea meciului ca dovada de fair-play, nu Torres care marcheaza din an in Pasti si e flamand dupa goluri. Bravo Iker!!!
@baincorossi Din comentariile tale te stiam mai obiectiv.... :)) Se vede clar ca pur si simplu nu-i suporti pe spanioli si ca orice urma de obiectivitate s-a dus pe apa Sambetei. Pentru cineva ca tine, chiar daca mai castiga Spania inca 5 campionate la rand, tot nu-i de-ajuns, ca de, nu-s Italia. Ma intreb cum poti spune ca Spania nu-i istorie. De fapt, pornind de la o premiza eronata ai ajuns la un adevar indubitabil: INCA nu e istorie. Echipa asta va deveni istorie peste 20-30 de ani. Iar discutiile in legatura cu scorul nu-si au rostul. O echipa e datoare sa marcheze de cate ori poate. Ar fi chiar si culmea sa le plang de mila italienilor acum. Mai ales lor :))
ce stire imbecila, chiar atat de pr##ti sunt unii incat sa creada ca ala cerea finalul doar din respect pt Italia =)))))))) ala vroia sa se termine ca sa ia cupa mai repede. auzi si tu, ca sa opreasca agonia Italiei :))))))) daca era asa nu le mai dadeau doua goluri pe final, mai ales ca jucau si cu un om in minus, dar vezi domne ei au vrut sa opreasca meciu mai devreme pentru a inceta agonia Italiei :))))))))))
Gest frumos facut de Casillas, dar vreau sa vad gesturi de fair-play si din partea jucatorilor unei echipe care pierde; cand arbitrul trage evident o echipa de urechi; cand un jucator a marcat neregulamentar si arbitrul nu a observat; arbitrul a gresit evident, dar nu vrea sa-si recunoasca greseala; in numeroasele cazuri de simulari ale jucatorilor (portarul Beto de la CFR); lovirea adversarului intentionat s.a.m.d. Daca sa fiu sincer, pe mine mai mult m-a impresionat gestul lui Bilici fata de Del Boscue (l-a cuprins ca pe un parinte) dupa meciul croatilor cu spania, desi croatii au pierdut!
Ciudat ca dupa meci nu ai fost in stare de analiza asta, acum incepeti toti cu norocul...ghinionul c-a iesti Chielini? Da la primul gol cine a fost depasit usor? La golul egalizator al Croatiei cine a fost in plop? Cumva tot Chielini? Mare fundas da nu prea... A fost prea mult 4-0, ok, dar acu ce sa faca, poate s-au gandit la declaratiile lui Balotelli.
Fan Barca care sa tina cu Italia, da...mai degraba e fan Mourinho daca vorbeste asa
care crezi ca gestul lui Casillas nu este unul demn de apreciat....probabil esti un mare badaran, care scuipa atunci cand vorbeste si se impiedica de trecerea de pietoni la traversarea unei strazi....!! la 4-0 ce poti sa mai spui??? 40 de cimpanzei ca Balotelli nu mai egalau Spania.....!! un gest facut din prea mult bun simt....!!! italienii se uitau in gol pe teren ca broasca la bordura.....deja nu mai stiau la ce poarta sa atace.....!! si cand te gandesti ca urangutanul ala a zis dupa meciul cu Germania ca a dat doua goluri nemtilor, iar spaniolilor le va da 4..:)) 4 a luat:)) Dumnezeu nu isi arata muschii pe teren:))
mai tii si cu dinamo nulitate !
red77 esti but rau... spania nu a mai fortat dar a intrat torres care era in lupta pt titlul de golgeter si era normal sa marcheze.iar in afara de xavi peste 2 ani nu va avea nici unul din titulari peste 30 ani.casilias ca portar e altceva.deci taci si nu te mai baga in seama but suprem
tot "baiat bun" era si cand a sters mucii pe pustiul ala care il tinea de mana. UN TARANOI. ca sa vedeti diferenta , bufon glumea cu copii care ii insoteau pe teren.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.