Comentarii (84)
randoom_._
randoom_._  •  10 Iulie 2016, 21:31
Postat de soprer.is.back pe 10 Iulie 2016, 21:22

prostimea ***-ista iarasi e la datorie:))) le-a marit jiji salariu la 900 de ron si au uitat cum arata soarele!:)))) pai DINAMO e singura echipa care a vandut jucatori in ultimii 15 ani la marile echipe din Europa:Inter,Lazio,Sporting(era,atunci!)...nu se compara cu Totenham sau pe unda joaca Gardos.repet:SINGURA ECHIPA DIN ULTIMII 15 ANI DIN FOTBALUL NOSTRU. diferenta dintre postacii ***-istii si suporterii dinamovisti ca e dinamovistii ii spuneau lui Borcea sa nu mai vanda, in schimb ei se bucura daca jiji vinde vreun jucator,si se lauda,ca asa le mareste si salariul postacilor!:))) respect, Niculae!

ha ha ha,. soprer prostalaul siteului si back. ha ha ha. bai,mutu a plecat la inter de la dinamo a jucat 10 meciuri,nu a inscris niciun gol si a plecat cu coada intre picioare. radu stefan a plecat la,lazio(o echipa mediocra in italia,tinand cont ca singura lor prezenta in grupele ucl in ultimi 10-20 de ani a fost dupa ce au intalnit dinamo) ca moneda de schimb pentru blatul dinamo-lazio. si asta o spun conducatorii de la dinamo,nu eu:niciodata nu facea 5 milioane de euro,radu stefan. iar cu niculae si sporting,am discutat deja,zero barat niculae. Steaua in schimb,a transferat jucatori la sevilla,totenham,galatasaray,southampton. iar exemplele pentru Steaua,mai sunt multe. la dinamo aka rusinea romaniei,sunt aia 3 si gata. pai numai pe chiriches si gardos,Steaua a incasat cat dinamo in ultimi 15 ani,pe transferuri. pai mutu a plecat pentru 1,5 milioane de dolari la inter. niculae pe 3 milioane de dolari la sporting.

jim_raynor
jim_raynor  •  10 Iulie 2016, 21:29
Postat de randoom_._ pe 10 Iulie 2016, 21:15

*** wtf? lacatus de bine de rau a jucat titular si la fiorentina si la oviedo. dar a jucat o scurta perioada in strainatate,neadaptandu-se in strainatate. in schimb,niculae s-a adaptat la sporting si a fost zero barat dupa numai o jumatate de sezon.

wtf? titular? in cei 3 ani cat a jucat afara,*** a marcat doar 3 goluri la fiorentina din 21 meciuri si la oviedo in 51 meciuri a marcat 7 goluri... si ca sa continuam cu comparatiile pt nationala,din 1984 pana in 1998 a jucat in 84 meciuri a inscris 13 goluri... Niculae desi a jucat mai putine jocuri(43) a marcat 15 goluri. ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

soprer.is.back
soprer.is.back  •  10 Iulie 2016, 21:28
Postat de randoom_._ pe 10 Iulie 2016, 21:24

pai a jucat putin fatza de marius niculae,care a jucat peste 10 ani in strainatate. 3 ani si a fost titular in 90% din meciuri. dar repet,nu s-a adaptat. nu poti compara un jucator la 26 de ani,care a trait toata viata in comunism cu un jucator care are 20 de ani si a trait aproape exclusiv in capitalism. de bine de rau,lacatus a jucat excelent in aia 3 ani,in strainatate,de aia a si fost titular. pe cand niculae a fost aproape numai pe banca la sporting.

tu compari merele cu perele....pai Locotus are mai putine goluri decat Niculae la echipele din strainatate!:)))))) da-i un search pe wikipedia....asta ca tot vorbesti doar sa ne batem joc de tine, desi sunt perioade diferite:))))

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  10 Iulie 2016, 21:27
Postat de randoom_._ pe 10 Iulie 2016, 21:20

nu a avut 5 ca a avut 7. mare diferenta. oricum,ideia ramane. a fost zero barat la sporting,per total. a inscris un gol cu porto si un gol cu milan(dupa cum am spus si inainte). in rest a inscris doar impotriva unor echipe obscure gen halmstad(tur-retur),gil vicente,salguieros,leira,guimares. culmea,in majoritatea meciurilor,scorul a fost fluviu,mai pe romaneste,numai cine nu a vrut de la sporting nu a inscris impotriva echipelor alea. plus ca a dat si din penaltyuri cateva. per total a fost zero barat la sporting. ca a inceput mai avantat primul sezon,asta este altceva. dar per total a fost zero barat. l-au platit aia pe degeaba.

7 goluri intr-un tur de campionat. Deci nu sunt cinci si nu sunt in cupa cu echipe din ligile inferioare. Deci recunosti ca esti prostul prostilor. Azi ai invatat un lucru nou. Faptul ca ai realizat e un pas inainte. Daca facem comparatie cu cel amintit de tine mai inaite atunci realizam ca Niculae a marcat mai mult in jumatte de sezon decat Lacatus in doi ani si totusi tu il numesti pe primul o simpla petarda iar pe celalalt mare jucator.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  10 Iulie 2016, 21:27
Postat de steaua1986forever pe 10 Iulie 2016, 21:16

vai, dar pudici suntem domnule pe aici....nu mai avem voie sa spunem ce ati scris si voi in ziar? eu am dat copy/paste fix la un articol din ziarul vostru cu privire la Ronaldo, sunteti de rasul lumii daca ati ajuns sa cenzurati in comentarii copy/paste din articole, sper ca realizezi treaba asta, nu?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

soprer.is.back
soprer.is.back  •  10 Iulie 2016, 21:26
Postat de randoom_._ pe 10 Iulie 2016, 21:20

nu a avut 5 ca a avut 7. mare diferenta. oricum,ideia ramane. a fost zero barat la sporting,per total. a inscris un gol cu porto si un gol cu milan(dupa cum am spus si inainte). in rest a inscris doar impotriva unor echipe obscure gen halmstad(tur-retur),gil vicente,salguieros,leira,guimares. culmea,in majoritatea meciurilor,scorul a fost fluviu,mai pe romaneste,numai cine nu a vrut de la sporting nu a inscris impotriva echipelor alea. plus ca a dat si din penaltyuri cateva. per total a fost zero barat la sporting. ca a inceput mai avantat primul sezon,asta este altceva. dar per total a fost zero barat. l-au platit aia pe degeaba.

la Sporting a avut 17 goluri si a jucat si-n finala Uefa din 2005!:))) singura p33tarde au fost Kikirkash,Gardos si...cea mai Ra2,pe care l-a luat Ohlaroiu ca plangea saracu' ca tot ia bataie de la Dinamo!:)))) intr-un sezon,Niculae a jucat mai multe meciuri ca titular la Sporting decat Kikirkash si Gardos! hahaha....toti ne batem joc de tine,mai ales eu cand intru,si te facem sa plangi!:)))))))

steaua1986forever
steaua1986forever  •  10 Iulie 2016, 21:24
Postat de soprer.is.back pe 10 Iulie 2016, 21:22

prostimea ***-ista iarasi e la datorie:))) le-a marit jiji salariu la 900 de ron si au uitat cum arata soarele!:)))) pai DINAMO e singura echipa care a vandut jucatori in ultimii 15 ani la marile echipe din Europa:Inter,Lazio,Sporting(era,atunci!)...nu se compara cu Totenham sau pe unda joaca Gardos.repet:SINGURA ECHIPA DIN ULTIMII 15 ANI DIN FOTBALUL NOSTRU. diferenta dintre postacii ***-istii si suporterii dinamovisti ca e dinamovistii ii spuneau lui Borcea sa nu mai vanda, in schimb ei se bucura daca jiji vinde vreun jucator,si se lauda,ca asa le mareste si salariul postacilor!:))) respect, Niculae!

adica jiji nu da 1.000 euro in plus la salariile unor jucatori care au preferat sa mearga in bulgaria si plateste pe cineva pe aici ca sa "scrie de bine" ? E bine ca cineva isi imagineaza asa ceva, aia care il pupa pe jiji pe aici o fac gratis, atat ii duce pe ei capul......

randoom_._
randoom_._  •  10 Iulie 2016, 21:24
Postat de ungurul_vesel pe 10 Iulie 2016, 21:17

Intr-adeva a jucat putin... vreo trei ani in care a marcat cate goluri?

pai a jucat putin fatza de marius niculae,care a jucat peste 10 ani in strainatate. 3 ani si a fost titular in 90% din meciuri. dar repet,nu s-a adaptat. nu poti compara un jucator la 26 de ani,care a trait toata viata in comunism cu un jucator care are 20 de ani si a trait aproape exclusiv in capitalism. de bine de rau,lacatus a jucat excelent in aia 3 ani,in strainatate,de aia a si fost titular. pe cand niculae a fost aproape numai pe banca la sporting.

soprer.is.back
soprer.is.back  •  10 Iulie 2016, 21:22

prostimea ***-ista iarasi e la datorie:))) le-a marit jiji salariu la 900 de ron si au uitat cum arata soarele!:)))) pai DINAMO e singura echipa care a vandut jucatori in ultimii 15 ani la marile echipe din Europa:Inter,Lazio,Sporting(era,atunci!)...nu se compara cu Totenham sau pe unda joaca Gardos.repet:SINGURA ECHIPA DIN ULTIMII 15 ANI DIN FOTBALUL NOSTRU. diferenta dintre postacii ***-istii si suporterii dinamovisti ca e dinamovistii ii spuneau lui Borcea sa nu mai vanda, in schimb ei se bucura daca jiji vinde vreun jucator,si se lauda,ca asa le mareste si salariul postacilor!:))) respect, Niculae!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  10 Iulie 2016, 21:20
Postat de ungurul_vesel pe 10 Iulie 2016, 21:13

*** Daca ma pun si caut pe net iti demonstrez ca esti un mincinos. Si daca iti demonstrez asta recunosti ca esti prostul prostilor de pe forum?

nu a avut 5 ca a avut 7. mare diferenta. oricum,ideia ramane. a fost zero barat la sporting,per total. a inscris un gol cu porto si un gol cu milan(dupa cum am spus si inainte). in rest a inscris doar impotriva unor echipe obscure gen halmstad(tur-retur),gil vicente,salguieros,leira,guimares. culmea,in majoritatea meciurilor,scorul a fost fluviu,mai pe romaneste,numai cine nu a vrut de la sporting nu a inscris impotriva echipelor alea. plus ca a dat si din penaltyuri cateva. per total a fost zero barat la sporting. ca a inceput mai avantat primul sezon,asta este altceva. dar per total a fost zero barat. l-au platit aia pe degeaba.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 9