Alte știri din fotbal
Îl contrează pe Săpunaru: „«Ăsta își bate joc de mine!». De fapt, nu cunoaște legislația”
0
Interdicții și amenzi după Dinamo - Craiova 5-1 » Măsurile luate de Jandarmerie
0
Cristiano Bergodi a ridicat glasul înainte de Sepsi - U Cluj: „Înseamnă să facem cea mai mare greșeală”
0
Daniel Pancu a spus de ce depinde viitorul Rapidului: „Poate doar o dată se întâmplă să iasă”
0
Știri din fotbal internațional
Mo Salah, foarte aproape de un gigant din Turcia » Pachet de 40 de milioane de euro!
0
Salariu dublu pentru Alexandru Maxim de la noul club al lui Borza! » Anunțul făcut de președintele lui Gaziantep
0
Nu se gândește la retragere: Kazuyoshi Miura, gol oficial la 59 de ani
0
Al Hilal vine după Luis Diaz! » Cifrele sunt de-a dreptul spectaculoase
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
1
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
4
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 21 de județe. Harta zonelor vizate ...
Libertatea
e tuica da lasa-l ,il chinuie talentul ...:)
*** ,imi pare rau ,trebuie sa te parasesc ,*** ,*** de gsp ,lasa ,si maine este o zi ,unii avem treaba ,altii ,ca tine ,isi petrec viata pe gsp cu tristii aferenti siteului ,cand ma mai vezi ,incearca sa ma injuri ,o faci bine si-ti aduce beneficii ...ca vorba aia ,ca sa intelegi ca esti cum esti trebuie sa-ti mearga mintea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DON-T; DAUGTHER :)))))))))))
hai ca pierd timpul cu locomotivari inculti pe aici ... oricum , va doresc : bafta la desfiintare ... :) ! ;):):)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
alo ,vorbim de lege nu despre ocolirea ei ...obiectivule:))
pai vad demult ,numai de azi inainte vrei tu sa vad ,Maria Ta !?:))putina straduinta nu ar strica ,esti tare ,dar parcarea e goala ,deh ,concedii ,criza etc ...keep on dreming !:))
Cine a zis ca nu mai putea fi asa ca nu avea sanse reale sa reziste in prima liga e cu totul alta poveste, dar ea putea sa ramana pe organizarea aceea? Da sa ramana pasivele pe structura veche si si sa treaca activele pe cea noua se putea? Nu faci nimic altceva decat sa confirmi ca nu esti capabil de a fi obiectiv atunci cand nu serveste intereselor tale.
adica vrei sa spui ca tu inca mai ai sperante ca se va indrepta ceva ?? ... de unde ai tras tu concluzia asta ?? dovada vie ca lucrurile vor merge din ce in ce mai prost, pe absolut toate planurile in RO, sunt acesti 26 de ani de la revolutie ! ... de ce mai stai in tara, chiar nu pot sa stiu :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.