Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș, despre cea mai importantă mutare din Superliga: „S-ar putea să fie reacții”
0
„Valeriu Iftime, te apropii cu pași repezi să fii prost ca mine!” » Dialog incredibil din culisele Superligii: „100 de milioane de euro despăgubiri”
0
Ilie Dumitrescu o sperie pe FCSB înainte de barajul cu Dinamo: „Niciodată!”
0
Cîrjan a comentat declarația arogantă a lui Florin Tănase: „Am văzut interviul lui”
0
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Italienii au aflat sumele din contractul lui Cristi Chivu » Va câștiga o avere după prelungirea cu Inter
0
SUA și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: pe cine a ales Mauricio Pochettino
0
Florentino Perez și-a lansat un site separat în campania electorală pentru președinția Real Madrid: „Mai este istorie de scris”
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Traian Băsescu, prima reacție după ce a redevenit cetățean al Moldovei: „În ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
A zis ca fcsb-istii nu-si schimba ciorapii, doar numele- nu te-ai prins nui asa?
fcsbistii au luat-o iar crunt pe cocoașe! Nu se mai satura sa opresca pumnii cu capetele mari de bulgari tîmpiți....
Bravo, ai fost foarte subtil. Coroborat cu comentariul caruia i-ai raspuns, rezulta ca numele echipei n-a fost schimbat. Nu te-ai prins, asa-i?
fcsb-iștii nu-și schimbă ciorapii ...
Poate asta isi dores reporteri. *** mai mari ca voi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uite ca amenintarea ta m-a speriat. Nu stiu cine sunteti voi, dar eu refuz sa mai dialoghez cu indivizi care ameninta. Nu te obosi sa raspunzi, nu am de gand sa mai citesc posturile unui stelist care e fanul unei echipe care isi schimba numele mai des decat ciorapii.
Draguta, in primul rand ca, asa cum am spus mai jos intr-un alt comentariu nici eu nu iau in serios astfel de discutii despre scandalurile unguri-romani. Comment-ul acela era strict adresat cuiva, nu era la modul general. Dar acum, tot strict adresat, TIE SI NUMAI TIE, despre "obraznicia" romanilor: ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pregatesc degeaba bolovanii astia ambuscada, or sa ramana cu buza umflata...ei nu stiu ca 'ultrasii' nostri se bat intre ei ca, chiorii, nu cu 'ultrasii' altor tari? :)
Dacă correspondent nu ati trimis in Franta, măcar recuperati la doza de mizerii inventate... Aveti dovezi? măcar un cont fals de Facebook puteati sa creati... Jurnalism de judet.
Exclus ! Ungurii ne fac praf în doi timpi şi trei mişcări. Poate nu i-ai văzut cu m arată.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.