Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Florin Prunea, atac dur la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
0
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
......antrenorul un 'amator'.
Sau o echipa cum a fost la San Francisco cu Prunea !!!
Păcat că n-a fost vreun Ganea în vestiarul României , să-i tragă Cașchetei o mamă de bătaie de să nu rămână *** de analiză din *** Ghiolbănescu ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La fel a fost si cu croatia in meciul cu portughezii.
Antrenorul e de vina belgieni !! Asa cum e de "vina" si la portughezi. Raportata la Belgia, Portugalia e o echipa de ciumeti.
Daca erau mari fotbalisti trebuia sa fie 4-0 pentru ei..asa ca nu-i mai umflati si pe astia.sunt acolo unde le trebuie..prea toata lumea le sufla in coarne.
P.S.: Pe Wilmots jucatorii l-au facut mare. Invers in niciun caz !!
Modelul e, antrenorul nu e !!! Sa insisti cu pacaliciul de Llukaku pana la infinit precum tata Puiu cu icoanele dai dovada de cel mai slab antrenor din cei 8 din sferturi.
total de acord. sa ai pe mana 20 (nu 11) superjucatori de care sa-ti bati joc in halul asta... bolovanul ala ar fi trebui demis dupa meciul cu italia si oamenii aia lasati sa joace fara antrenor, asa cum stiu ei, ca oricum ar fi facut-o mai bine.
Modelu belgian ...nu este unul de succes ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.