Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Rapid, duel între primele două clasate din Superliga. Ocazie uriașă pentru Koljic
7
„Ratarea secolului” în Botoșani - Rapid » Faza care va face înconjurul lumii! Halucinant cum a trimis Petrila cu poarta goală
0
Adrian Mihalcea, anunț surprinzător după ce UTA a urcat pe loc de play-off: „Nu este obiectivul nostru”
0
Întâlnire între trecutul și prezentul lui Dinamo: discuția privată surprinsă de GSP » Ce i-a spus Cristi Borcea lui Andrei Nicolescu
3
Știri din fotbal internațional
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
7
Criză la Real Madrid: tatăl unui jucător l-a atacat pe Xabi Alonso cu un mesaj
0
Măsuri fără precedent pentru fanii lui Liverpool și ai lui Chelsea » Pericolul de care se tem autoritățile italiene!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
Gata,stiu criteriul...e petarda de chipciu...de aia este in poza,nu?noi trecem mai departe ca ati dat poza cu chipciu:))))) o tara plina de stelisti ca si atunci cand e vorba de un fel de mancare voi puneti in spate o poza cu ceva legat de steaua..ati turbat dracu` toata romania cu beeecalismele voastre.
eu cred ca egal Elv- Fra noi depinde de cascheta daca are fler
Si daca Elvetia bate Franta? :-)))
Pentru noi și Albania e Bau Bau. A spus-o chiar Puiu Iordănescu, ne așteaptă un meci foarte greu cu o echipă bună și foarte solidă (de care o să ne speriem de moarte).
Nu va faceti probleme, Franta si Elvetia vor termina egal. Romania-Elvetia s-a prezis pe la televiziunile Engleze 2-2. S-a terminat 1-1. Sincer nu vad sa ii batem pe Albanezi. Sper sa termine benzina, daca nu, v-a fi greu, dupa cum au jucat cu Elvetia si Franta.
Nu au fost hagi si ai lui mai buni.......... Au fost adversarii mai slabi. Noi jucam la acelasi nivel, acelasi joc ce am jucat de vreo 40 de ani in coace.
Era o vreme cand Albania lua de la 3 goluri in sus, cand se intalnea cu Romania. Dar au trecut anii...... si Hagi e batran :)
Criteriul de departajare este gresit. Aici e vorba de doua echipe, iar voi ati pus departajarea cand sunt 3 echipe in discutie. La 2 echipe, departajarea se face la penalty, dupa ce primele 6 criterii sunt implinite.
si daca ne calificam ce mare brinza???Jocul este execrabil...Pacat de cei 15000 de suporteri care au batut drumul Parisului!!! Per Poullet nu are nici cea mai mica idee despre fotbal... P.S. Si nici pe Lucescu nu l-a sunat sa-i spuna ce sa faca!!!
Bai da opriți-vă ca e Albania nu bau bau
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.