Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Visezi la locul 2?Ai uitat ca azi, spre deosebire de alte turnee finale, noi nu mai avem nici echipa nationala, nici echipe de club, nici fotbal, nici economie, ca de-acolo se trag toate!
Noi nu avem nici macar sansa a 3-a in grupa.Realist vorbind, Albania e inaintea noastra.
Dacă plecăm la drum cu mentalitatea de oameni fără nici o șansă, ce motive avem să mai cheltuim pe transportul și cazarea la Paris ? Cred că faceți o estimare profund greșită : avem șanse să ieșim din grupă, măcar de pe locul doi (ca să nu mai spun că se califică și patru din echipele plasate cu rezultate mai bune pe locul trei), însă nici măcar în fața gazdelor nu suntem învinși înainte de disputarea meciului !
AVEM ŞANSA NOASTRĂ.UNDE V-Ă ESTE OPTIMISMUL DRAGI MICROBIŞTI
Nici un om întreg la cap n-ar da șanse *** de echipă ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zarurile au fost aruncate, nu se mai schimba nimic. Ne ramane acum sa jucam cu Franta, Elvetia si Albania. N-as spune ca e o grupa usoara, totusi sper la un egal cu Frantra, fiind primul meci si tracul francezilor va fi mai mult decat evident! In functie de acest rezultat ai nostri vor continua bine sau prost! Va fi greu cu Elvetia- nu-i putem bate decat gandind si nu alergand ca nebunii! Personal despre albanezi nu stiu nimic. Dreeptul la a spera sa scoatem capul nu ni-l poate lua nici o casa de pariuri!
Sper ca Mosu' sa vina doar in Februarie si sa fiu selectat pentru bilete la meciul cu Elvetia. Speram sa se califice Romania de cand s-a stabilit tara gazda. Sa ajung si eu la un CE inainte sa-l distruga globalizarea UEFA. Hai Romania!
Nu numai sarac cat si masluit. In liga ! nu se joaca fotbal, se fac doar jocurile mafiei. Jucatorii sunt foarte slabi. Sunt umflati doar de presa. ”Cei mai buni„ de aici care au plecat afara sunt de fapt praf si pulbere, nimeni nu-i foloseste, si asta la echipe de mana a doua. Ei ”stralucesc„ numai in blatul romanesc.
venim dintr-un fotbal pulverizat de saracie.........ce sanse am fi putut sa avem? pentru actuala nationala ar fi un real succes sa nu o ia la scor de la Franta ,sa facem egal cu Elvetia si sa invingem Albania!!!!
si ce propui,sa zicem ca Sumudica,nu avem nicio sansa,stam acasa. Atunci de ce mai comentati daca se stie deja.Nu mai comentati,nu mai televizati meciurile,gata,locul 3 sau 4 este al nostru. Grecia avea cota 160 in 2004.... Ma doare in fund de cotele astora. Nu iti trebuie cine stie inteligenta sa observi ca lucrurile sunt relative in viata. Elvetia are echipa mai buna ,insa nu joaca cotele.....Intri pe teren sa joci si vezi apoi ce ai realizat sau nu. In rest,vorbim vorbe:)))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.