Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi va juca a treia lui finală de Campionat Mondial: un singur jucător a mai făcut-o
0
Harry Kane, „săgeți” către Thomas Tuchel: „La acest nivel, nu este suficient”
0
Nu aruncați apa din cădiță! Messi înfruntă o Spanie cu departament de HR » 6 idei după semifinalele CM 2026
0
„4 ani de suferință NU contează! CREDEM în continuare” » 20 de coperți de ziar senzaționale din lume! Ce a putut titra Ole Argentina
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Ohoho, ce prime si-ar propune burlane &comp!))))
“Naţionala nu joacă doar pentru prestigiu meciul cu Albania." - Da a jucat vre-o data pentru prestigiu? Pana si marele reje al gesepeului tot pentru malai juca.
Nu e recomandat s-a intarzie prea mult prin FRANTA .Altfel gasesc sediul FRF .LPF ,MOGOSOAIA ETC in proprietatea lui MITITELU.Trebuie unificate LPF,FRF si MITITELU pe viata nu CONDUCATOR-ci PATRON.Vom fi unici pe GLOB,cu FRF&LPF in proprietate PRIVATA.
Bine ar fi s-a stranga cat mai multi euro,Mititelu ii asteapta la OTOPENI cu sacosa sa-si ia o parte din cei peste 220 de milioane.
Banii conteaza ca deobicei. Sa vedem ce face FRF,de unde plateste circul lui Mititelu?
Isi freaca mainile Mititelu.
cam astea sunt* ultimele prime
Romania a strans pana acum 500.000? Si inca 2,5 mil sunt"pe vine"? N-are nicio treaba Romania. Banii le revin burtosilor care nu vazusera Parisul. In loc sa faca ceva constructiv cu banii , isi impart prime fara numar. Oricum, cam asta e ultimele prime pe care le mai pupa, pentru ca la urmatoarele turnee vor privi meciurile la tv, ca bulgarii. 4 iunie : Comitetul Executiv al FRF a votat sumele de bani pe care le vor primi oficialii în urma calificării României la EURO. În total, întreg personalul angajat la FRF va împărți 650.000 de euro, a anunțat DolceSport. Șeful ia potul cel mare. Președintele FRF, Răzvan Burleanu, va primi jumătate din cea mai mare primă pe care o primește un jucător. Suma se va ridica astfel la aproximativ 90.000 de euro. Urmează în ierarhie vicepreședinții, care vor prim câte 70.000, apoi șefii de departamente. etc
dacă vrea mălai mai mult, mititelu ar trebui să dea în judecată și forul continental. I-am dat o idee olteanului, poate-mi pică și mie ceva. (ochii?!!)
Burlă ar cam trebui să câștige vreo două campionate europene să-și plătească datoria la Mititicu ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.