Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
are valoare de steaua golul asta il confirma pe post de titular
Ce rasa esti ?
"SURUBI" ????? In textul citat de tine, scrie negru pe alb "suruburi", iar in DEX (dictionarul explicativ) gasim ca "suruburi" este pluralul de la surub (organ de asamblare). In concluzie, total neprovocat, te-ai facut de ras, intr-un stil mare.
ce e aia surubi?se vede ca suporterii stelisti sunt la fel de inteligenti ca becali.georgievski ca si rapa sunt niste nonvalori!asa suporteri, asa echipa!niciodata steaua nu va face performanta in champions league.
si la Steaua are cateva autogoluri celebre totusi sa nu fim rai si sa uitam ca acest jucator de 1 an de zile joaca cu suruburi in picior, lucru deloc placut!
asa a învățat la stana :)))))))))))))))))))
pacat ca nu l-a apucat pe Zapata la Steaua
Cangurul australian face lucruri traznite :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.