Alte știri din fotbal
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi la națională: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui! El a rupt prea mult gura târgului?”
0
Gabi Tamaș, prima reacție după revenirea în fotbal: „Am văzut o academie care prosperă”
0
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona, investigată pentru spălare de bani
0
Data la care Sevilla și Marius Marin vor începe discuțiile pentru semnarea contractului
0
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
OTTOBTAUN UN FRUSTRAT. CE MECI A VAZUT!!!???
Dar filmul cu alibec care pierde mingea la 30 m de poarta noastra la golul doi si si nu alearga sa recupereze l ati vazut????? Este clar tatarusanu a gresit dar sa recunoastem ca a fost lovit cu cotul peste bratul drept. Se vede clar pe reluari
L-ai descris bine dar la aia cu bara gresesti . Daca nu era Chiri sa ii dea un umar lui ala era gol sigur .
Tatarusanu un gafeur profesionist, nu inteleg cine are interesul sa-l tina in poarta nationalei. De cate ori iese din poarta este pericol, la centrari este inexistent iar la golul doi nu a schitat nimic desi mingea venea din coltul careului de 16 metri. Adi Popa a alergat si in rest nu a existat. Chiriches s-a intrecut in gafe, noroc cu bara si cu D. Grigore. Stanciu un jucator mediocru care a dat o centrare buna la Stancu si a cazut cand a trebuit. Noul numar 10 ??????????????
Mentalitate românească ,daca Tata ne-a scos la doua faze are tot dreptul să gafeze ,ei uite de aceea ei au cîștigat in min 89.
Tatarusanu este un portar valoros, dar care "din'păcate" a greșit la ambele goluri, deci este cazul să fie folosit și Pantelimon (dacă nu acum atunci cand?).La fel și in cazul lui Popa (inexistent), trebuie mers pe Torje (cel puțin aseară a intrat mai bine în meci), Andone nu e de națională (deci, altul), și ar trebui un "creier limpede " la mijloc, nu doar din ăștia : "eu muncesc, nu gandesc",deci Sinmartean (atât cât poate duce)
Bravo Franta! frumoasa si dulce victoria in min 99 , a avut noroc cascheta putea sa le umple autocarul francezii!
Tatarusanu la mingile pe sus este unul dintre cei mai slabi portari pe care l-a avut nationala Romaniei vreodata . Parca ii e frica sa sara sa boxeze . Parerea mea e ca nu a fost fault dar respect si celelalte pareri .In rest e bunicel .
NU A FOST VINA LUI TĂTĂRUŞANU!!!! A FOST FAULT LA PORTAR!!!!! DESPRE CE VORBIM???!!!
Voi cred ca a-ti vazut alt meci de fotbal. De parada de la sutul lui pogba vad ca nu zice nimeni nimic. Vasile.astralul, nesimtitul de din povestea asta esti tu. Pentru informatiile tale , tatarusanu ne-a scos de nenumarate ori pana acum (vorbind de preliminarii) si se gaseste un *** prost ca tine sa jigneasca jucatori care au dus romania la turneul asta final. Ar fi mai bine sa te impusti cu mentalitatea asta. Luati si invatati de la suporterii adevarati , vezi reactioa fanilor dupa ratarea ultimului penalty din finala UCL de anul asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.