Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
1
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
2
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Propun mironiucilor sa ceara un nou regulament pt CE: sa se califice echipa care pierde in prelungiri sau la penalty !
ei in sfarsit toti fani ronaldo se bucura "eu nu ca nu sant fan ronaldo". dar acum aveti cea mai slaba campioana europeana din istorie singura care s-a calificat de pe locul 3 pt ca unguri sant prosti si ca romaia nu a castigat ca altfel nu ieseau din grupe si mai este singura echipa care in 7 meciuri a castigat unul singur in 90 de minute.
Magaria facuta de Payet s-a intors impotriva lor,in rest o finala plictisitoare,fotbal putin,din ce in ce fotbalul adevarat dispare inlocuit fiind de un adevarat razboi ptr. bani
Frantei i s-a servit o lectie!!! Le-a mai cazut din nasul cu care umblau prin europa...mai ales cand organizeaza ei turnee finale...cat despre Payet...nici Jean Vladoiu nu l-ar fi egalat...*** de mingicar...mai bine s-ar intoarce la mall sa vanda blugi....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Demagogii aia de la digi news in sfirsit au recunoscut ca in 89 ' Romania avea a patra flota comerciala din europa !! Le-au trebuit 27 de ani sa recunoasca . Eu asa mai adauga ca tot atunci industria petrochimica era intre primele 10 din lume si nu intimplator dinamo juca 2 SEMIFINALE DE CUPE EUROPENE caci nimic nu e intim-plator pe lumea asta, nu ?
MISSISSIPPI.. :) DACA ARE CURAJ SA SE UITE IN OGLINDA? IMI VA DA DREPTATE..CULMEA SE LAUDA CA A STAT IN LONDRA..TRISTUL :)
Sa vezi ce te injura boierul acum,la el e doar ora 4 si ceva dupa amiaza,apare el !!!
NU STIU..NU STIU YO D ASTEA :)
E VALABILA SI PT TOTI CE STAU UNDEVA IN N FARA URMA DE PREA MULT SOARE SEATLLE? :)
De la radiatii,unde naspa si alte experiente:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.