Alte știri din fotbal
Ovidiu Burcă, după suspendarea lui Cosmin Matei pentru dopaj: „Am vorbit și cu băieții în vestiar...”
0
Victor Pițurcă l-a comparat cu Pedri pe fotbalistul din Superliga: „N-ar trebui să lipsească din echipă”
0
Filipe Coelho are un singur obiectiv înainte de Universitatea Craiova - FC Argeș
0
Descoperit de patron și încercat de o dramă cumplită » Cine e Matthias Verreth, noul mijlocaș al lui Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
4
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
Moody’s a cruțat România. Acum politicienii pot strica tot. Avertismentul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Eugen Vaida, cofondatorul „Ambulanței pentru Monumente”: „Deși există o ...
Libertatea
like si tie..))
exact ! foarte justa observatia ta ! like.
nu mai sunt de mult niste simpli pescari in fotbal.
am vazut un amplu rezumat, turcii au gresit tactic: au dominat haotic, au lasat spatii mari, gazdele i-au nimicit, mai ales ca au fost si in superioritate. turcii au fost ferm convinsi ca matura pe jos cu insularii. din pacate pentru ei, a fost fix invers..))
Articol care arata cultura in fotbal! Islanda a jucat barajul pentru CM, Turcia nu! Daca eram cu Islanda in grupa ne bateau de ne suna apa in cap, si parca vad titluri cu pescarii, marinarii, bucatarii .... dar aia joaca toti prin Anglia si Olanda! Atacantii islandezi - unul este titular la Ajax, altul a fost golgheterul Olandei anul trecut cu Feyernood parca si noi .... Marica al nostru saracu joaca pe la turci (lol) si ne tot miram de ce fac unii si altii.
Cine domne, ..."pescarii aia..." ?!
Cu manelistii si ANALfabetii este imposibil sa te intelegi. Astia de la echipa bolsevica ar trebui sa aiba un campionat si o nationala doar pentru ei, asa cum nu demult au cerut becali si mm zdoica. Bine, astia 2 au primit mult mai mult, chirie gratis la Rahova, inchisoarea ingerilor! 100% corect comentariul tau, eu doar am adus o mica completare. :))
Scurt si la obiect. Respect!
Radu Stefan e cel mai bun jucator roman,nu vine la nationala ca nu vrea sa stea in acelasi vestiar cu scarbe steliste care put a telemea!
Spui ieniceri cand te referi la stranierii Turciei, reportere Theodor Jumatate ( ce nume potrivit, parca ai fi din oastea lui Stefan ce Mare). Cand e vorba despre nationala cu etnici turci, spui spahii. Sa iti explic istoriceste si de ce si cum functioneaza metaforele? Hai ca poate te prinzi din versul eminescian : "Ieniceri - copii de suflet a lui Allah si spahii."
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.