Alte știri din fotbal
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
0
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
1
Surpriză: Emmanuel Yeboah a semnat în Superliga, la 3 ani după despărțirea de CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Veste uriașă pentru Maroc înaintea sfertului cu Franța! Golgheterul echipei, tot mai aproape de revenire
0
Elveția - Columbia, ultimul meci din optimile Campionatului Mondial
0
Selecționerul Egiptului lansează acuzații grave: „Voi spune ce cred, indiferent de consecințe”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
27
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Heh, 5-2, desi scorul corect ar fi fost 4-3, penalty nedat pentru islanda si o iesire hazardata a portarului, sau poate la fel de bine ar fi putut fi 5-4 daca nu scotea Lloris atat de bine la cornerul de mai devreme. Fotbalul se joaca pe goluri, in orice caz felicit islandezii pentru ca au tras tare si au aratat ca la 4-0 nu te dai batut si ca desi pierzi, macar iesi cu capul sus.
ce faci bah te utii la seriale pentru copii ?:))) ce viata de ***r trist duci :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** acuma bagi de vina la scrierea corecta a unui nume fictiv dintr-un serial? wtf? si numai pe ala l-am gresit? oricum,***,probabil asa de obsedat esti de serialul ala ca stii si ce chiloti poarta jon snow. wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GERMANIA va castiga acest european, defapt finala acestui turneu trebuia sa fie GERMANIA-FRANTA, dar din pacate se va disputa in semifinale, oricum finala cred ca va fi Portugalia-Germania si ii bat nemti de nu mai stie unde si-a pus samponu ronaldo in ultima reclama :)))
vasile corect se scrie targaryen nu ''TARAgarian'' din jud bacau ... diferenta intre tine si Daenerys este ...aia umbla cu dragonii tu umbli cu magarii :))))
Ba,a inebunit lumea?!?! Despre ce vorbesc astia. Cine este Ionel Zapada ?:)))))) Armata de castrati?! Ba,spartanii erau mai ciudati vizavi de armata,dar nici sa ii lasi fara obiectul muncii.... auzi tu,John Snow(tradus-Ionel Zapada) ==))))))))))))
5-1
Belo a fost mare de tot,la fel si Popescu dar eu vb.de sincronizarea dintre Chellini,Barzagli si Bonucci,toti de la Juve(fosti elevi ai lui Conte). Nu ma refer individual,ca am vazut fundasi mai buni,ma refer cum au jucat impreuna. Insa cand ma uit pe la ce echipe au jucat pana la 30 de ani Graziano Pele si Eder,inteleg de ce nu au putut mai mult..Eram obisnuit ca macaronaii sa aiba atancati buni ,cu ani de zile la Juve,Milan,Inter ori afara la echipe bune... Apararea excelenta,2goluri la tot turneul in 5 meciuri,dar atacul...A mers cu Spania si cu Belgia atacul,dar cu Germania...
Doar daca s-au casatorit in secret, dar ar avea nevoie de cineva care aduca dovada acelui eveniment, ar fi valabil ca Jon Snow sa fie nobil. Nu e vina lui Robert Baratheon, chiar daca are armata asta Daenerys, daca continentul era unit, nu aveau cum sa aiba vreo sansa sa cucereasca Westeros, chiar si cu dragonii. E conjunctura favorabila acum ca vine Daenerys si are sanse mare sa cucereasca tot, dar chiar si asa nu va reusi, o sa vezi.
au 5 meciuri deja fara victorie in timpul regulamentar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.