Alte știri din fotbal
Petrolul obține a treia victorie a sezonului, 2-1 în deplasare cu FC Voluntari
2
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » Echipele de start
0
Fostul mijlocaș de la FCSB a semnat în Liga 2 : „Bine ai revenit!”
0
Cel mai tare transfer la „județ”! Fotbalistul cu gol pentru România, trecut pe la FCSB și Craiova, a semnat cu Viitorul Livezile
0
Știri din fotbal internațional
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
0
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Ok dar vezi ca si cehii sunt fix la fel, 80% nu au nicio treaba cu religia, 30% sunt de-a dreptul declarati atei. De fapt ei au cam inceput sa renunte la d-astea inca din secolul 14 de la Jan Hus.
Gool. La belgique
La pomul laudat sa nu te duci cu sacul !
Iar a doua pereche va fi Franța-Italia. Și din această pereche va ieși și viitoarea campioană a EURO2020.
N-a fost surpriză. Cehii i-au bătut mai mereu
Cea mai slabă echipa a Olandei pe care o vad din 1974 pina acum. Ei sint mai preocupati de curcubeu decit de fotbal. Vai mama lor.
Les diables rouge.
Incepe nebunia. Allez la.belgique !
Acum tin cu belgia
Un scor dulce ca mierea ! Bravo Cehiei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.