Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Cu cifrele pe masă. Rezultatele politice ale puciștilor PNL care au dat în ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Oana, te rog las'o mai moale cu junioru (Iordanescu). La fel ca si tatal sau, e un antrenor mediocru, *** si incapatanat. Altfel, cum explicati prezenta lui Puscas sau Alibec la nationala? SI opriti aceasta glorificare a unei echipe care nu a realizat nimic, la fel ca si asa numita "generatie de aur" care nu a castigat nimic, mai ales meciurile care contau. Poate fotbalul nostru va evolua cand nu ne vom mai multumi cu putin. Atunci vor veni si performantele.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Portugalia a jucat cu Slovenia, nu cu Slovacia
Civilizația vestică nu e data de belgienii 100% sau vestici 100% ci "diversitatea care unește" se vede asta și la jucătorii "diverși" cat sunt de cu bun simt ca,îl lui "jude"
Articol slab, mai ales partea jurnalistei Oana...Parcă și văd cum a sudiat ea regulile la fault...iar textele despre Ronaldo vs restul echipei sau „civilizația vestică” sunt de tot râsul...„bruta” estică vs civilizatorii belgieni sau francezi...ce înseamnă să bagi *** în interes de serviciu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai trebuie sa incetati cu pozatul in victime. duritatea lui dumfries. cand puscas intra ca bezmeticul in fiecare meci si imparte coate in stanga si dreapta pt ca atat poate, ‘intra cu tupeu si determinare’. acum dumfries e dur. pai normal ca e dur. omul a iesit pe interval de doua ori: 1. cu ianus care s-a dus direct cu cotul in coastele omului si l-a penalizat 2. cu mogos, care sincer, a facut atac de panica. ca paraschiv acum 20 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.