Alte știri din fotbal
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
La cum a jucat, trebuia să I pună și o elice în vârful capului. Era tabloul perfect și realist al printisorului
Bai,cit puteti fi de hateri,voi astia de la gsp ! Orice aberatie de pe net,produsa de unii cu iq negativ,este superbuna pentru voi atuncea cind puteti lovi in Hagi ? Chiar nu aveti pic de rusine ??
” o pungă de ceapă pe cap” și jocul lui varză . Hagi Jr. și Stanciu unul zburda pe teren precum miei fără noimă iar al 2 lea epuizat total .
El saracu', numa' s a identificat cu stilul sau de joc...
Un articol jenant scris să fie la număr… E prima dată când vedeți tipul ăsta de bandaj? Cum era să-i fixeze bandajul din creștetul capului? Să-l radă în cap să prindă leucoplastul?
De ce a purtat "punga de ceapă"? Ptr că l-a lovit urangutanul ăla, de-aia. S-au găsit cine să facă mișto, ăia cu echipa plinăde urangutani ????
Aduce
...da...da...starul...omul este penibil nu stie fotbal deloc ...
te pomenesti acum ca nu-l mai lasa tac'su sa se transfere in Anglia!
Voi faceți stiri din postări pe twitter
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.