Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
0
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Marius Croitoru i-a pus gând rău lui FCSB: „Mergem la București să ne calificăm”
1
Schimbare majoră în Superliga » Modelul pe care LPF vrea să-l preia din Austria: „Altfel n-o să producem rezultate”
6
Știri din fotbal internațional
Aurelio De Laurentiis, tentat să vândă Napoli » De unde a primit oferta miliardară și care a fost răspunsul dat
1
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele probabile + cote
0
Românul care a „rupt plasele” în Turcia s-a convins de Mirel Rădoi la Gaziantep: „Nu este ușor”
0
Caruselul antrenorilor în Serie A » Plecarea lui Conte de la Napoli provoacă un domino cu multiple ramificații!
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Maine voi fi ,,elvetian de mic".
Lasă bautura!
Si posibil ofsaid la numarul 9 de la nemti
a fost pe naiba. nici macar spaniolii nu spun asta. a fost de galben. avand galben, nu il mai tragea pe ala de tricou cand a luat, de fapt, primul galben. spaniolii au avut lovitura libera in ultimul minut, dar pana atunci a fost penalty la fulkrug, cand s-a lungit tricoul ala mai multnca editorialele lui nea ovi. plus hențul. taylor e acelasi arbitru care i-a refuzat lui liverpool doua penalty-uri in preungirile derby-ului cu city, unul dintre ele o talpa in pieptul lui luis diaz, aplicata de doku. nu era taylor de nivelul asta.
Anterior fazei cu mana Fuhlkrug a fost in offside clar, deci oricum s-ar fi revenit chiar daca Taylor ar fi considerat ca e hent. Germanii au pierdut pe mana lor, au luat 2 goluri in care fundasii au fost visatori, lansandu-i total nemarcati pe spanioli !
taietorul ala de busteni a primit primul galben dupa 8 faulturi grosolane. Oricum englezul a fost varza.
E hai, daca e pe asa atunci marele Kroos trebuia eliminat de mult, a facut cel putin doua faulturi de tractorist. Germanii au jucat dur la inceput, iesisera cu seceratoarea pe teren, l-au scos rapid pe Pedri si l-au speriat in stil mafiot pe Yamal care a jucat cu prudenta trei sferturi de meci. Da, dupa cum s-a judecat hentul pana acum, mosh Cucurucea a facut hent. Altfel a fost neintentionat si era nedrept sa fi batut nemtii printr-un astfel de gol din penalty.
Faultul lui Kroos a fost de rosu direct.
A fost mingea atinsa cu mana de un jucator German prima data si dupa atinsa de kucatorul Spaniol, pacad ca nu a fost o reluare dar in direct s-a vazut clar, reluarea a relatat hamds-ul lui Cucurella
Intrebatea este, unde incepi și unde termeni. Ai inceput cu o regulă și termini împotriva reguli. Masori cu două măsuri diferite acelas exemplu. Naja! Asta este , viața merge mai departe și fără fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.