Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
0
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
0
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
0
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Asta cu magazinele inchise duminica ar provoca revolutie in Romania :) Mi se pare ca au si incercat ceva niste "destepti".
mai mult, spune in articol ca un pranz mediu 63 ron, adica 13 euro aproape... pai nu e atat nici la impinge tava in Germania... probabil a fumat ceva inainte sa scrie prostia asta. Stau de 2 ani de zile in Luxemburg si preturile in magazine sunt la fel ca la noi. Cine spune ca in Romania e mai ieftin, bate campii. Ne apropiem la preturi cu preturile din Vest, cu veniturile ramase la nivel de "Est".
Salariul mediu net in Romania a trecut de 1.000 de euro, deci studiul cu 8 mii de euro pe an este probabil mai vechi.
...foarte multumit de acest articol ...sunt fericit ca traiesc in Romania si am posibilitatea sa citesc asemenea articole...
In Germania cand se fac reduceri de pret se cunoaste diferenta. Nu ca in Romania!
Preturile sunt mari cand le compari la salariile din Romania. Daca le compari la unitate monetara si la salariul minim din Germania nu sunt deloc mari. Pe o bere dai in Germania 1 euro, adica o unitate monetara. In Romania dai cel putin 3 lei, 3 unitati monetare. Deci despre ce vorbim? Si in Germania iei in jur de 2000 euro si in Romania 2000 ron. Se compara?
Voi ați luat cele mai scumpe produse din Germania și le-ați comparat cu cele mai ieftine din Romania? Altfel nu pot să-mi explic minciunile voastre. Vă dau doar 3 exemple litru lapte 1,16€ Germania și 1,81€ Romania; 1kg banane 1,30 Germania și 1,41 Romania; gel de duș 1€ germania și 2,20€ România. Apropos covrigi, voi nu puteți compara covrigii nemțești cu cei românești. Sunt două produse complet diferite. E de parcă compari un măr cu un pepene.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.