Alte știri din fotbal
Gestul superb a lui Mircea Sandu pentru un fost coechipier de la Sportul Studențesc: „Am avut colegi de mare caracter”
0
Mirel Rădoi și-a scos „bijuteria” la vânzare cu 732.000 de euro, la o lună după ce a demisionat de la Craiova
0
„S-a spus că Dinamo a jucat slab...” » Omul cu 7 trofee la „câini” a văzut live meciul cu UTA și are altă părere: „Nu e adevărat!”
0
Ultimatum pentru FCSB: „Dacă nu câștigă azi nu mai are nicio șansă să intre în play-off”
0
Știri din fotbal internațional
Utrecht - PSV, cu Dennis Man titular » Echipe de start
0
Nemulțumirea lui Arne Slot, după ce Liverpool a ajuns la 6 meciuri consecutive fără eșec: „Departe”
0
Maroc găzduiește Cupa Africii pe Națiuni » 6 orașe, 24 de echipe, multe vedete și un român prezent
0
Aston Villa - Manchester United, meci tare în etapa #17 din Premier League » Echipe probabile + cote
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Dieta nebună a unui pivot din NBA. Steven Adams își începe ziua cu șase ouă ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Imagini cu Adrian Cioroianu și nouă lui parteneră. Cine e și cu ce se ocupă ...
Libertatea
intrebare pt dinamovisti:ce iubiti voi la aceasta echipa,sunteti masochisti?Nu v-ati saturat de titlurile trucate,de ghetele de aur luate cu japca,de stampila pe care Europa v-o pune an de an,"NON-VALORI",de umilintele la care va supun echipe de mana a 7-a cu nume care mai de care mai exotice:Knattspyrnuffelag,Nijmegen,Elfsborg,17 Nentori?N-aveti pic de creier sa va dati seama ca sustineti o minciuna?V-ar bucura un titlu furat,ca apoi sa va scoata iar Europa in shuturi din cupe?
Jucatorii si antrenorii joaca si muncesc ca si noi. Adica de mantuiala si cu hotii. Ne "descurcam" in viata si atat d-aia se duce tara asta de rapa. Bosorogi comunisti ne dictateaza prostia generala-iar banul nemuncit se mosteneste din epoca de "aur".
domnu Hai Dinamo nu cred ca stii prea multe despre fotbalul romanesc. Dinamo a fost echipa internelor adica albilor cu bani iar Rapidul echipa coloratilor cu bani. Steaua nu pot s-o sufar ca a avut talente de cand e ea pe lume si are suporteri din balarii. Pa
13.000 de suporteri? de unde ma nene, ca n-au maidanezii astia 13.000 nici adunati din toata tara si inmultiti cu 3 :D. in fine , 13.000 de inima neagra in groapa si alte 13.000 de pana neagra in giulesti,ce sa mai ,o seara fericita pentru toata Romania -26.000 de frustrati :D
numai cand eram la scoala scriam in numele altora sa-i fac de ras... tu ce clasa esti? esti la D sau la C?
Da, da sigur Dinamo are echipa de Champions League. Dinamo e o echipa de vedete cu un patron foarte mare, domnul Borcea. Dinamo a reusit performante uluitoare au batut nume grele in fotbal cum ar fii giganti de la Gaz Metan sau greii de la CS Otopeni. Echipa de valoare cu un stadion de 5* stele, galerie fenomenala si cu reputatie mondiala Dinamo sant pretendenti pentru a castiga CL.
PCH ce vrei sa demonstrezi?
sant suporter dinmovist..si pe und ne prind stelisti ne bat. nu mai pot sa port fular alb-rosu cami iau si io caramdia in ochi..azi la meciu k nec neau asteptat la pe niste strazi d pe alnga stadionu si neau batut :(( iarasi..ce ne facem ?:(
Va lasam sa va pregatiti in continuare de LC! cu siguranta borcea&co. si-au facut deja temele, stiu ce arbitrii, jucatori, conducatori sa cumpere, stati linistiti. Vor face tot posibilul nemernicii sa FURE si anul asta titlul pentru a intra nemeritat, si pe munca altora in Liga. Dar poate DNA-ul face putina curatenie, ca deja se exagereaza cu hotiile si mizerile la aceasta echipa.
Inca odata dinamo a dovedit ca sunt niste pisicute in Europa. Normal, acolo nu mai merge cu arbitrii lui borcea si meciuri cumparate. Inclusiv clasamentul actual este unul mincinos 100%. Dinamo este o echipa de divizia B si a dovedit-o si ieri in fata, asa cum ne-am obisnuit deja, unor anonimi. Ar tebui sa va desfintati de rusine, talharilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.