Comentarii (16)
gicab
gicab  •  03 Decembrie 2016, 23:00

Deja stau la rând pe aeroport

samertx
samertx  •  03 Decembrie 2016, 22:40
Postat de red77 pe 03 Decembrie 2016, 22:28

200 000 o așteaptă fix pe fcsb. Deja sunt toți grămadă în aeroport.

restul de 23.5oo mii de bilete sunt, deja, vîndute. O mare roș-albastră!

conasu_boeru
conasu_boeru  •  03 Decembrie 2016, 22:29

Poate să joace și pe Bernabeu numai cu români , tot patru le dă Vilarreal !!!

red77
red77  •  03 Decembrie 2016, 22:28

200 000 o așteaptă fix pe fcsb. Deja sunt toți grămadă în aeroport.

samertx
samertx  •  03 Decembrie 2016, 22:25

:))

valyomanyd
valyomanyd  •  03 Decembrie 2016, 21:54

Asa e, organizatorii vor ca meciul sa se dispute pe DOUA stadioane, o repriza pe unul si o repriza pe celalalt, doar asa vor putea face fata cererii de bilete !

Comentează