INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » TWENTE - STEAUA 0-0 / STEAUA A FĂCUT ASEARĂ AL DOILEA 0-0 CONSECUTIV ÎN GRUPELE EUROPA LEAGUE
Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Laurențiu Reghecampf a semnat, după ce a câștigat două titluri în același sezon
0
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
@raresmondialu...de ce nu o aduci pe mwata de la meciul urmator sa-i dam si noi o mwuie...tu chiar esti idiot... nu vezi bine?...e clar ca stoichita e peste toti antrenorii pe care i-a avut steaua in ultimii 2 ani steaua...voi ultrasii astia de kkt ,sunteti niste imbecili daca nu recunoasteti ca ciobanul a avut dreptate cu bergodi...bergodi este un bun psiholog ,are priza la public dar este un antrenor mediocru...din pacate :(
Pai, prietene, e singura care n-a pierdut aseara! Despre ce vroiai sa scrie mai intai? Despre "performanta" Timisoarei? Despre meciul mirobolant al Chefereului, la care daca le intrau alora barele, se termina la fel ca la Timisoara? Sau cumva despre zecile de ocazii clare de gol pe care le-a avut Dinamo? N-o fi rupt Steaua gura targului, dar nici lamentabila ca amaratzii ailalti n-a fost. Asa ... si acum nu mai plange, termina-ti cafeaua si marsh la scoala! :))
mie mi-a placut cum a jucat steaua,eu zic ca au dominat tactic,pacat ca au cazut fizic din minutul 70 si erau sa o incaseze.pana in min 70 parea clar ca nu luam gol,si la ce ocazii am avut...pacat.singura problema pe care am vazut-o ieri a fost faptul ca stoichita nu a reactionat la jocul f.slab al lui toja.trebuia incercat ionescu si poate aratam altfel in ultima parte.In rest, numai de bine,daca ne perfectionam si conditia fizica va fi perfect! FORZA STEAUA!
JUR CA SUNTETI PENIBILII LUMII,PRIETENI ASEARA AU JUCAT 4 FORMATII ROMANESTI,4 NU STEAUA,VOI DEVENITI PENIBILI PUNETI NUMAI STEAUA IN PRIM PLAN,BA JALNICILOR MA,SUNTETI JALNICI PRECUM ECHIPA STEAUA,PRECUM PATRONUL EI SI O PARTE DIN SUPORTERI!SI CAND TE GANDESTI CA STEAUA E O ECHIPA MEDIOCRA,SLABA PE ALOCURI SI F SLABA DE OBICEI,IMBINA PROSTIA CU FOTBALUL SI REZULTA MASA DE OAMENI SI MENTALITATEA PROSTEASCA ! SA TRAITI IN LUMEA VOASTRA,A PROSTIEI ABSOLUTE
SA FACEM TOT POSIBILUL DE LA MECIUL URMATOR SAL DISTRUGEM PE CIOBAN,TREBUIE INJURAT NON STOP SI DE FAMILIE UMILIT IN ULTIMUL HAL ASA CUM SIA BATUT JOC SI EL DE TOTI SUPORTERI !PLEACA CIOBANE LA STANA
becali nu mai fa echipe ciobane , dispari din ghencea , machidonule pt ce mai mergi la manastire si biserica , asa te invata biblia sa te bagi peste altar ? forza jiul
nu mai criticati bai hahalerelor...tot timpul asta faceti...voi sunteti niste derbedei care fac doar rau echipei...la puscarie cu dobitoci ca voi...drogati,betivi,panarame...veniti la meci si incurajati echipa...daca nu va place cum joaca ..nu veniti..stati dracu acasa..ca si asa veniti pt.scandal...retarzii Bucurestiului!!
Sa traiesti Varga: ai marcat singurul gol al unei echipe romanesti in cupele europene in ultima etapa!
cu cine sa bati mai baiatule,ca te-au dominat aia tot meciul.Ai vazut ce umilinta a avut clujul,iar Twente si PSV sunt pe locul 1 la egalitate in Olanda.
REZULTATUL NU NE AVANTAJEAZA D-LE STOICHITA, NU STIU CE A FOST IN CAPUL VOSTRU, O SA JUCAM CU FENERBAHCE, AVETI CUMVA IMPRESIA CA O SA CASTIGAM? DA SI ASA, DACA BATE SI TWENTE? CE-AM REALIZAT, MIE NU MI-A PLACUT DELOC, SLABUTZ, TREBUIA SA BATEM, NU SA FACEM EGAL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.