Alte știri din fotbal
Florin Cernat a dat verdictul în legătură cu șansele FCSB-ului de a prinde play-off-ul: „Era normal să apară un asemenea moment”
0
Dinamovistul are un discurs contondent: „Ceilalți să joace cu frică împotriva noastră”. Ce zice de FCSB: „Să nu mai aibă proptele!”
0
Dinamo pregătește o campanie spectaculoasă de transferuri în iarnă: „Acesta ar fi scenariul ideal”
0
Victor Angelescu, avertisment pentru jucători după scandalul Baroan: „Nu au ce căuta la Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul căpitan al lui Chelsea a vrut să se SINUCIDĂ la hotel, după cel mai important penalty ratat din carieră
0
La 41 de ani, Thiago Silva vrea să revină în Europa, cu gândul la Campionatul Mondial
0
Incredibil! A suferit un AVC, a fost în comă și opt luni mai târziu a revenit pe teren: „Medicii mi-au spus acum patru luni că nu voi mai juca fotbal niciodată”
0
Antrenorul lui AEK înaintea partidei cu oltenii: „Mintea-n cap și...” » Arma sa secretă
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt ...
Adevărul
Scriitorul Mihail Vakulovski, despre anii luptelor libere: „Am smuls ...
GSP SPECIAL
Angajații spionau cum se dezbrăcau studentele de la cea mai mare ...
Libertatea
***..dar vedeti ca nu suntem putini ,.vreo 6 milioane ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
succes rosenborg, nu pot sa vad *** si un radoi fara bac care nu are dreptul sa fie antrenor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Când le spuneam ca in 2-3 saptamani se va alege praful de ei si ca vor revenia acolo unde le este locul , nu credeau ! Succes Astra si Rosenborg !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bună asta, felicitări! :)
Nu pot decat sa urez succes lui Rosenborg, sa fie increzatori in fortele lor si sa nu se faca de ras si sa se impiedice de niste amarati amatori precum manelistii de la fcsb. Voi urmari meciul si sper intr-un final fericit. Succes Rosenborg !
Fecesebeul e cea mai norocoasa echipa. Inca mai sunt oameni care cred ca e aceeasi echipa cu Steaua. Prin urmare, pana se prind toti fraierii mai face ceva incasari
de aceea anonimul dă copy/paste pe gsp; nu scrie editoriale în The Times
"Stelistii cred" ??? :)) Pai a picat cu echipa cu cel mai mare coeficient.... deci obiectiv, nu pe impresii, au picat cu cea mai tare echipa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.