Alte știri din fotbal
Stoican s-a întors! Declarațiile serii, după Farul - FCSB: „Frate, arde baraca! Mai luați mopul și târnăcopul”
0
Gigi Becali a vorbit cu MM Stoica despre plecarea lui Rădoi: „O echipă de doi lei! L-am și sunat, cum să facă așa ceva?”
0
Târnovanu își reproșează un singur gol: „Îmi asum, dar e normal”
0
Rădoi a rupt tăcerea despre plecarea de la FCSB: „Chiar dacă nu am BAC și par mai prostuț, am abilitatea asta”
1
Știri din fotbal internațional
Gullit critică necruțător: „Și-a uitat ADN-ul. Fundașii nu mai știu să se apere, iar vârful este un argentinian”
0
Jackpot pentru Chivu: Inter își scoate jumătate din pagubă » Câți bani ar putea încasa pentru titlu și Cupă!
0
Scor de neprezentare în meciul echipei care îl curtează pe Mirel Rădoi
0
Oficialul lui Inter s-a săturat: „Să ne sune că știu numărul, în loc să vorbească de el!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Rolul lui Nicușor Dan „depinde de cât de amenințător poate fi” după votul ...
Libertatea
ne calificam la penaltiuri ;) nu uitati ca mereu am jucat bine cu echipele engelze dinamo everton 5-0 steaua liverpool 1-1
Advarul e ca Steaua na fost capabila sa invinga pe Sherif si pe Twente...asa ca mai bine o lasam mai moale!Urizceniul a jucat frumos cu toate echipele...si-au creat ocazii.sa nu uitam ca steaua avea pe meci 1 sut pe poarta iar urziceniul de 3,4,5 ori mai mult si juca mai frumos!Bafta Urziceni!
Da ce tu chiar ai crezut ca pleaca? A zis doar sa motiveze echipa, plus ca asa sunt ei obisnuiti,mimi si Petrescu, sa se vaite la greu si sa faca scandal pe banca ;)
deci o sa ia unirea o bataie de .=)) da noah speram k nu! nu se stie niciodata! da o sa ne usuce liverpool!
Multumim Dane , multumim Unirea , ca aduci miticul Liverpool in Ghencea!Multumim si mult succes!
un fleac ! le da semedo fara numar
Da ai dreptate pai iti dai seama Real Madrid, Lyon, Arsenal nici nu se compara cu marele echipe a lumii Liver si Sevilla (pe care daca ai uitat le-a adus si Steaua) Sau alte echipe mici aduse de cfr : Chelsea si AS Roma Da acum sa fim sinceri ce mare lucru a facut unirea ca s-a vazut cu stuttgart ca daca o echipa are nev de victorie o obtine foarte clar, au batut pe glasgow care in campionat n-a fost in stare sa o bata pe motherwell asa ca sa o lasam mai moale,BRAVO lor dar parca se exager
You'll Never Walk Alone...nici macar la bucuresti !
sa-l vedem acum pe vorbarescu daca mai pleaca sau nu
nu stiu ce istorie face unirea aducand pe sevilla si pe liverpool. si steaua a jucat cu sevilla si cu liverpool. diferenta e ca aia nu si-au marcat autogoluri cu steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.