Alte știri din fotbal
„Un pariu pierdut pentru Dinamo” » Dincolo de victoria cu Rapid, legenda „câinilor” reclamă: „Nicio echipă profesionistă nu face așa ceva!”
0
Dani Coman, tulburat de dispariția-șoc a echipei din România
0
Andrei Nicolescu s-a certat în direct cu Dănuț Lupu: „Nu ai cum să spui așa minciuni pe post!”
2
Ionuț Lupescu pune frână entuziasmului la Dinamo: „Au trecut doar 5 etape”
0
Știri din fotbal internațional
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Verdictul specialiștilor înaintea dublei Universitatea Craiova - Ararat-Armenia » Ce șanse au oltenii să ajungă în grupa Europa League
0
Leo Messi, penalty ratat, Inter Miami încheie într-un dezastru!
0
Debut pentru Lisav Eissat în Championship » Cum s-a descurcat internaționalul român
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
1
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
O dronă, intrată în spațiul aerian dinspre Republica Moldova, a fost ...
Libertatea
Vacanță în Delta Dunării, pe ape la niveluri record. Guvernatorul Florin ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
„Cel mai periculos om” din Germania este pe cale să obțină un scor istoric ...
Libertatea
bre´CFR a fost eliminata de Famagusta care isi facuresa echipa....anul urmator a facut un sezon formidabil in UCL..dar na..minte scurta...vorba multa. Si normal..acelasi antrenor Andone era la Cluj atunci...dupa ce a spus ca nu are nevoie de analiza ca ii cunoaste pe ciprioti, s-a dus in vacanta in Cipru si Grecia o saptamana si apoi a venit la meci. Ce te astepti? Era si normal! Andone e OK pe plan intern...afara e dezastru...
hehehe...frustrarile, ura, supararile voastre cand vine vorba de CFR..priceless! mi like! :) PS - oa.ie! PPS - va dati seama ca si cuvantul o.a.i.e. este cenzurat? mwuahahahahaha
hehehe...frustrarile, ura, supararile voastre cand vine vorba de CFR..priceless! mi like! :) ps - oaie!
Banciule,tot aici esti.
Domnilor dinamuisti , luati-i lui andone hartia igienica de la gura ca e folosita (de borcea ). n-ati inteles ca la cat sunteti de aroganti , de pedanti , de mandri si distanti voi astia cu duvovnici poponauti n-aveti sansa sa calcati nu pe urmele STELEI dar nici macar pe cele ale URZICENIULUI , in veci !?
...ma ''speriasem'' dupa 3-1 din tur..dar vad ca ...''ne-am revenit''.Cum o fi sa nu ai pic de orgoliu,de vlaga,de rusine? 11-le dinamovist de aseara,astept raspunsul!
Sa va footh in gura pe toti kfr-istii care mai aveti treaba cu Steaua. Se vede ca sunteti majoritatea unguri. Dupa ce ca sunteti respectati in tara asta mai mult decat meritati, nu de alta dar trebuie sa stiti ca alaturi de drpturile pe care le tot cereti ar trebui sa respectati si niste obligaii ca cetateni romani , asa si kfr-istii.multumita Stelei ati ajuns in CL ...dar tot o dati inainte , footoova-n gat !!!!
urmeaza CFR
apoi daca asta este mare dezamagire atunci cand ai fost eliminat de ciprioti cu CFR Cluj aia ce o fost?
sunt stelist de cand ma stiu, dar aseara mi-a fost ciuda "pe bune" pentru prima oara pe dinamo. e greu de inteles ce s-a intamplat, insa una din explicatii e ca asta ni-e nivelul. au fost neputinciosi, blazati, fragili psihic. cum ar veni, slabi pe toate planurile. dinamo traieste de cativa ani intr-o bucla temporala in cupele europene.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.