INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » STEAUA - AALBORG, 18 SEPTEMBRIE, DE LA ORA 22:05, DIGI, DOLCE, LIVETEXT PE GSP.RO.
Alte știri din fotbal
Revenire de senzație pentru promovarea în Superligă! » Aduc un fotbalist cu 4 trofee în palmares
0
Mamoudou Karamoko nu se relaxează în vacanță. Ce face la Paris
0
Sârbii anunță: ofertă de 1,5 milioane de euro pentru Stefan Pirgic, jucătorul dorit de FCSB
0
Dorit la Rapid, rămâne pe poziții: „A ales să continue aici. Avem încredere, dar trebuie să dovedească”
0
Știri din fotbal internațional
Wesley Sneijder explică eșecul inexplicabil al Olandei: „Dintr-o dată am văzut sticle de vodcă”
0
Alarmă înainte de Cupa Mondială! Un meci este considerat cu risc major din cauza căldurii extreme
0
GRUPA C: Echipele tip, vedetele și toate detaliile despre Brazilia, Maroc, Haiti și Scoția » Programul meciurilor
0
Sancțiune drastică din partea UEFA » Posibila adversară a lui FCSB și CFR Cluj, exclusă din cupele europene
0
Lifestyle
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
2
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
4
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Reciclarea sticlelor ar putea fi taxată de Fisc. „Toate veniturile sunt ...
Libertatea
Presa maghiară anunță un posibil blackout în România. Cât de real este ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Presa germană titrează la unison: România oferă Rheinmetall cel mai mare ...
Libertatea
Fraiere du-te la Roma sa le spui ca machedoni si limba lor fac parte din familia de limbi latine ca te rad si prostii. O mare minciuna minoritatii astia nu au nicio legatura cu romanii si Steaua a ajuns jucaria lor.
E foarte greu sa educi niste alanfabeti maronii, certati cu scoala si cu sapunul, care constituie marea majoritate a suporterilor Stelei. Dar, acea condamnare pentru coruptie, suspendata acum, cu o perioada de supraveghere de 5 ani, nu se activeaza decat in cazul altui act de coruptie?
Cu placere,d-le :)
Multumesc pentru informatie.
soldovene, sa ramai pe veci in lidl-andia! :)))))))))
mai bine asa iar invadau taranii bucurestiul
"Incredibil! Chipciu, trimis în “judecată” de arbitri!" "reclamant :comisia centrala a arbitrilor/ parat :alexandru chipciu"....
De ce anunt soc ? E cevaq normal. Vom merge la o stana sa vedem meciul pe oaiaTV, vom sparge seminte, vom trage din pungute si vom asculta manele !
Corect mosule, aici este vorba de clonele maricelului si a valahului, care au pornit rascoala impotriva comunitatii de albanezi din Romania :)
Sa va mai divulg un secret:stiti care era numele adevarat al "Batranului" ? :-) Willie Beier :)..iar acum ma opresc sa nu deranjam audienta ;-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.